Angry IP Scanner

ayberq58

Üye
16 Eyl 2009
157
6
Arkadaşlar aradım daha once paylaşımına rastlamadığım icin sizlerle paylaşmak istedim.. Belki Yararınıza olabilir..

3pbgJj.png

Program Adı: Angry IP Scanner
Program Sürümü: 3.5.2
Yazılımcı Firma: angryip
Kategori: Ağ / Araçları
Lisans: Ücretsiz
İşletim Sistemi/Sürümü: Windows - Linux - Mac OS X
Program Bilgisi: Angry IP Scanner (veya sadece ipscan), hızlı ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış
açık kaynaklı ve çapraz platformlu bir ağ tarayıcısıdır.

IP adreslerini ve bağlantı noktalarını tarar ve diğer birçok özelliği vardır Ağ yöneticileri ve büyük ve küçük işletmeler,
bankalar ve devlet kurumları da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki meraklı kullanıcılar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Özellikler
*Yerel ağları ve İnternet’i tarar.
*Linux - HiDPI desteği
*IP Aralık, Herhangi bir biçimde rasgele veya dosya
*Sonuçları birçok biçime aktarır
*Birçok veri getirici ile genişletilebilir
*Komut satırı arayüzü sağlar
*Ücretsiz ve açık kaynak
*Windows, Mac ve Linux’ta çalışır

Link: Buradan (Web Site)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.