ANKA TİM'e Tasarım

Turkislamhackeri

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
625
0
Cehennem
TurkHackTeam'in gururu Anka Saldırı Timine tasarımımı sunuyorum. Umarım beğenirsiniz:

VYP53y.jpg

İyi Hackler:RpS_thumbup:

TiqReGo

Uzman üye
14 Tem 2015
1,452
0
Yaşamıyorum
Ellerine sağlık dostum yazı fontunu ve belirliğini biraz daha yükseltirsen ve fontuda düzeltirsen mükemmel bir çalışma olacaktır . Ellerine sağlık tekrardan :)

Turkislamhackeri

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
625
0
Cehennem

TiqReGo

Uzman üye
14 Tem 2015
1,452
0
Yaşamıyorum
Teşekkür ederim hocam. Telefondan yaptığım için hep böyle hatalar yapıyorum[/QUOTE]

Yaptığını hata olarak algılama bende bira zamanalr tasarıma merakım vardı bakabilrisin de sürekli eleştiriler aldım ve almaya çalıştım eleştiriler almaya çalış eleştiriler aldıkca nerde hata yaptığını veya nerde gelişmen gerektiğini anlarsın ve daha çok gelişirsin tekrardan ellerine sağlık koaly gelsin

Turkislamhackeri

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
625
0
Cehennem
Teşekkür ederim hocam. Telefondan yaptığım için hep böyle hatalar yapıyorum

Yaptığını hata olarak algılama bende bira zamanalr tasarıma merakım vardı bakabilrisin de sürekli eleştiriler aldım ve almaya çalıştım eleştiriler almaya çalış eleştiriler aldıkca nerde hata yaptığını veya nerde gelişmen gerektiğini anlarsın ve daha çok gelişirsin tekrardan ellerine sağlık koaly gelsin[/QUOTE]

Teşekkür ederim. Sizin yardımlarınızla kendimi geliştiryorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.