Anonymouse davet kodu

CedkanBarlas

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
258
0
27
R:\Hacking
Herkese hayırlı forumlar arkadaşlar. Bizim arkadaşın e-mail adresine bir ingilizce yazı geldi. Anonymouse tarafından davet edildiğini söylüyor. Şu ana kadar bildiğin her şeyi unut bütün her şeyi kendine yeni şeyler bul aramıza katıl biz sana her şeyi öğreticez tarzından. Ve bir DeepWeb sitesi IRC yayınımız diyede yazmışlar. Ve kendisine bir tane proxy gibi program atmışlar. Her kişiye özel bir şeymiş. 2 kişi kullanamazmış. Sizce aslı var mı bunun gitmeli miyiz ?

Not: Arkadaş Web & Server Güvenliği konusunda her şeyi biliyor. Çok deneyimli. Kredi kartı çaldığı içinde şuan hala devam eden bir davası var. 6 ay hapis 10 K para cezası aldı. İyi hal ve yaşı tam 18 değil 17.5 ondan yırttı. 6 ay ilerdeki 5 yıl suç işlemezse silinicek. İşlersede yatacak.

WiSe AnGeL

Üye
25 Haz 2015
206
0
Şanlı Urfa
Bulaşmasını Tavsiye Etmem En Azından Kendi Pc'Sine İndirmesim Programı
Olmadı Senin Pc'De İşlev Görsün Program Eğer Gelen E-Mailin Aslı Varsa Pc ni Alır Senden
Yoksa'da Bir Format'La İşİ Sonalrdırırsınız Riske Gerek Yok

kiibrit

Yeni üye
26 Haz 2015
6
0
Gelen mesajda ''biz sana her şeyi öğreticez'' kısmı için konuşuyorum;
Arkadaşın kendini uzman olduğu konuda geliştirmeyi düşünüyorsa gerekli güvenlik önlemlerini aldığınız taktirde bence katılınabilir. Ancak bildiğimiz üzere ''Hacktivist'' grubu olan bu kişilerin bulaştıkları işe bulaşmamak gerek.
Ancak şöyle bir durum daha var, arkadaşın hangi seviyede bu konularda uzman bilmiyorum ancak;
Koca DeepWep aleminde Web & Server Güvenliği konusunda uzman kişi mi kalmamış ?
Aldatmacada olabilir. Fazla güvenmemek gerek, avcı olmak isterken av durumuna düşmeyi eminim istemezsiniz

CedkanBarlas

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
258
0
27
Beyler haklısınızda arkadaşımın şuan süren bir davası var bizde aldatmaca diye düşündük ama işte dava meselesi kafamızı karıştırdı. Yani böyle bir şey olsa bile davayı nerden öğrenebilcekler ki ?Ve arkadaşlar ayrıca bu her şeyi unut biz sana her şeyi öğreticez hikayeside şu. Şu zamana kadar kullandığın şifreleri kullanıcı adlarını yöntemleri programları felan kastetmişler.

Son düzenleme:

CedkanBarlas

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
258
0
27
Arkadaşlar dayanamadıp dosyaları indirdim kurdum. Fikri olan var mı ?

1 adet VC Panel
1 adet NW Map mi Irc yayın mı tam çözemedim
Proxy ID ve Şifre gibi bir şeyler çıktı

PressReleaseAndAdditionalInfo Böyle bir txt
First Aid Guide (Arabic - English) Böyle bir txt

NW.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.