anterhost hacked! // By-KaLe

kale2758

Üye
11 Eki 2007
150
0
27
shell32.dll' Den
Yeni Zelendanın EN Büyük Hosting Sitesini ZevKLe HackLedim!
Biraz Komiq Bi İndex Attım' :D:D:D
em.png

Site: Hacked By KALE // THT

Zone : Turkey-h.Org - Turkish International Best Attacks Save Center

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
kale ,açılan tum konuları okuyup değerlendiriyoruz,yorum yapmıuyoruz diye görmüyoruz sanmayın.ellerıne sağlık,,tebrikler:)

PaS_hA

Uzman üye
13 Ara 2008
1,474
0
C:\WINDOWS\system32\*.*
kale ,açılan tum konuları okuyup değerlendiriyoruz,yorum yapmıuyoruz diye görmüyoruz sanmayın.ellerıne sağlık,,tebrikler:)

Katılıyorum biz bütün konular giriyoruz okuyoruz ve girmeye okumaya çalışıyoruz ancak bunu iyi bir şekilde yapmaya çalışırken yorum yaza yaza gitmek ne kadar kolay ve doğru olur sence

Ayrıca lütfen konularınıza yorum geciktiği zaman flood yaparak neden yorum yapılmıyor gibi gereksiz post kasmaktan kaçınınız. Elbet görüldüğü zaman yorumunu yazacak kişi yazacaktır kimse kimseye zorla post kastıracak değil ya. Konunuz yeni açılmış biraz oturmasını bekleyin elbet yorumlar gelecektir

Bu arada eline sağlık indexide beğendim ;)

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
Kale Yorum Yazmak Zorunlu Değildir.
İsteyen Düşüncelerini Belirtir.
Hem Zaten AğıtCaN Ve Pas_Ha 'nın Dediği Gibi Konulara Yorum Yazmıyoz Diye Konulara Bakmıyor Değilizya.

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
sitedeki indexle neden zone farklı o şekilde oluyomu bilmiyorum ama burda hiç görmedim sitedeki indexte tht adına birşey göremedim tşkler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.