Antivirüs programı önerir misiniz?

19 Mar 2017
62
0
Kafasınınİçi
Merhabalar, bilgisayarımda pek yükleme falan yapmıyorum. PC yi yoracak programlarda yok ama son bir haftadır baya bi yavaşladı. İşe yarayan antivirüs programı önerirseniz sevinirim

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,284
3,498
Cevap: Virüs İhtimali

Merhaba değerli üye,

Bitdefender veya kaspersky kullanabilirsiniz.

8 Ara 2020
61
0
Cevap: Virüs İhtimali

Bilgisayarınızda 1'den fazla antivirüs varsa birini silin.

Başlat menüsünde aratarak bulabileceğiniz "Çalıştır" adlı programı çalıştırıp çıkan metin boşluğuna temp yazıp, çıkan Windows\Temp klasörünün içindeki dosyaların silebildiğiniz kadarını silin.

Önce Kaspersky, sonra da NORTON ile bilgisayarınızda geniş çaplı tarama gerçekleştirin.

Eğer bunları yaptığınz hâlde hâlâ yavaşsa yeni bir bilgisayara geçiş yapın.

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,219
709
eset kullanıcı dostu değil pek ama önerebilirim. advanced system care falan kullanma.

ZiksthemW

Asistan Moderatör
28 Mar 2020
1,037
136
Oslo
Eset önermem, silinmiyor sonradan uğraştırıyor. Malwarebytes veya Zemana Antimalware öneririm. İkisini de kullandım/kullanıyorum öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.