Antivirüs Programı Seçmeme yardımcı olur musunuz?

HosTerS

Üye
1 Ara 2011
167
0
Merhaba Arkadaşlar. Şu anda elimde 2 tane virüs programı var. Eset ve Webroot SecurityAnywhere. Sorun şu ki bu programların her ikisini de çalıştırsam pc yi çok kasar o yüzden hangisiyle yola devam etmemi tavsiye edersiniz.
Eset mi Webroot mu??? Hangisini sileyim sizce??

Edit: Arkadaşlar daha iyi bir program varsa söyleyebilirsiniz illa bunlar demiyorum yani

Son düzenleme:

Lyrinx

Katılımcı Üye
29 Tem 2012
791
0
tehlkeliyse alarm verir. Ben matrix'in dediği gibi eset'i kurdum adam modemi söktü ***ürüyor hala bakıyor eset o derece yani... Avirayı herzaman tek ggeçiyorum tek sıkıntısı ingilizce olması onu da zamanla aşarsın...

EscoRiaL

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
530
1
System32
Beyler eset meset görüyorum? Eset nedir ya? Yerin dibindeki bi ant-virüs. Kaspersky'dan iyisini bulamazsın. Ben 2 ay arastırdım sormadıgım kalmadı. Forever Kaspersky. Eset meset hiç bulaşma.

jann

Katılımcı Üye
18 Eyl 2012
258
1
ankara
En iyi Antivirüs buyrun...

Beyler eset meset görüyorum? Eset nedir ya? Yerin dibindeki bi ant-virüs. Kaspersky'dan iyisini bulamazsın. Ben 2 ay arastırdım sormadıgım kalmadı. Forever Kaspersky. Eset meset hiç bulaşma.

EscoRial; arkadaşımın dediği gibi Kaspersky'dan iyisini bulamazsın. Testlerle kanıtlanmış bir üründür. Buyrun güvenlik bakımından ve hız bakımından en iyi antivirüs :http://www.turkhackteam.net/bilgisayar-guvenligi/764165-en-hizli-antivirus-tarayici-hangisi.html

mechoutes

Üye
13 Ağu 2009
191
0
Kaspersky bütün anketlerde ya dünyanın en iyisi yada 2. si çıkıyor, 60$ filan fakat ücretsizini indirip 30 gün dayanırsın, sonra kodlar filan bulursun yada crack. ben kaspersky lab antivirüs 2013 kullanıyorum çok güzel ve modern. yanlız taramaları biraz kasıyor.

HackEray54

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
788
0
TurkHackTeam.Net
En iyi ilk 2 anti-virüs sıralaması :
1.) Kayspersky
2.) Avira ..

Kayspersky kasar. hatta ben yükledim zor kaldırdım pc'den bilgisayarın istediği kadar süper olsun, ilerde kasmalar meydana gelir.
Bu yüzden avira'yı tercih ederim.

Edit: cok bilmisliğim yok. gercekler bunlar, bi sitede gördüm 2012 en iyi anti virüs sıralamasında sadece ilk 2sini hatırlıyorum bunlarda unutulmayacak anti virüsler :)

Kayspersky %98.9 Virüs buluyor.
Avira %98.6

Fakat premium

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.