antivirus ve firewall tercihi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pjx

Üye
26 Şub 2011
162
0
Merhabalar.Ben şuan sistemimde Ad-aware zone alarm ve essential securityi kulanıyorum.3ü bi arada gibi bişi oldu.Bunların yerine eset smart securityi kulanmayı dusunuyorum.ne önerirsiniz.esetin işlevleri yeterlimi ne derece iyi tam emin diilim.yardımcı olursanız sevinirim

pjx

Üye
26 Şub 2011
162
0
ya biri tamzamanlı antivirus biri firewall digeride reklam falan engellesn die:Dbutun bunları bi arada yapabilirmi eset?

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Eset Smart security Lisanslı olarak kurarsan korunursun.. ama üstün koruma istiyorum diyorsan benim kişisel tercihim AVİRA İNTERNET SECURİTY 2012 olur

pjx

Üye
26 Şub 2011
162
0
lisanslı kurmayı dusunuyorum.benim ogrenmek istediğim yeternce guvenlimi birde pc performansını ne seklde etkiler

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
35
ESET NOD32 Antivirüs 5 al lisanslı olsun bnde war 2017 ye kdr çok güzel siliyo felan bunu öneriyorum............

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.