apk icon editör apktool error hatası çözümü 2024 YENİ

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,225
902
22

Merhaba değerli kullancılar biliyorsunuz ki bazı sorunlarım nedenile 3 4 ay ara vermiştim tekardan başladım başladığım gün video yükledim ve YouTube de 3 ay engell yedim video atmama sorunu yaşadım gerek video da gerek de burada olmaya çalışacam ama abone olmayı ve beğenmeyi unutmasanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden

ŞİMDİ APK İCON EDİTÖR NE İŞE YARADIĞINA BAKALIM

" simge setinin bir parçasıdır . Bu simgenin başka bir formatta bulunmasına ihtiyacınız varsa, bunu bir SVG görüntü dosyası olarak indirmeniz ve ardından Illustrator, Photoshop, Pixlr veya Snappa gibi uygulamalara aktarmanız oldukça kolay olacaktır. Bunu bir ICO, JPEG veya WebP görüntü formatına veya dosya türüne dönüştürmek de oldukça basit olmalıdır (bu özelliği yakında Iconduck'a eklemeyi umuyoruz).

Bu simge hem Kişisel ve Ticari amaçlar hem de projeler için kullanılabilir , ancak lütfen tasarımcının atıf isteyip istemediğini (örneğin, web sitesine geri bağlantı) görmek için lisansı kontrol edin.

Iconduck'ta 19 Nisan 2023'te yayınlandı

Bu simgenin bazı kullanım durumları şunları içerir:

• PowerPoint sunumuna ekleme​

• Tasarım maketlerine ve sunumlara ekleme​

• Yakınlaştırma arka planında kullanma​

• Web siteniz için bir favicon'a dahil etmek​

• Web siteniz veya blogunuz için bir başlığa dahil etmek​

• Tasarım şablonuna ekleme​

ŞİMDİ GELELİM VİDEOLARA BAKALIM GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ HEPSİ YABANCI VE İÇİNDE HİÇ TÜRK VİDEOSU OLMADIĞI İÇİN İLK BEN YAYINLADIM DESTEĞİNİZİ DE BEKLİYORUM

SENERYO ÜRETELİM NE YAPILIR ?

trojan yapılır oyun tarzı gibi bir web site yaparak trojeni içine yerleştrebilirsiniz icon kaldırarak daha güzel bir icon eklenir ve uygulamanın ismini silebilir sürümü yükseltebilir fud yapabilirsiniz bu sizin kullanışınıza göre değişebilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.