Apk Nasıl Yaparım?

TheGHST

Üye
26 Nis 2016
56
0
Arkaşlar Açık Kaynaklı Mobil Oyun Buldum Oyunu Editledim Resimlerini Ama Apk Haline Getiremiyorum Nasıl Yapçam ?

epoxyn

Üye
9 Eyl 2015
161
0
Antalya
Arkaşlar Açık Kaynaklı Mobil Oyun Buldum Oyunu Editledim Resimlerini Ama Apk Haline Getiremiyorum Nasıl Yapçam ?

hangi programla yaptın bilmiyorum ama kafana göre dosyaları editlersen oyun kararsızlaşabilir ve açılmayabilir sana önerim ya apk studio ile ya da apk editor pro ile yapman her ikisinde de rebuild ederek apk yi yeniden kurulum haline getirebilirsin ama değişiklik sözkonusu olduğu için çalışır mı bilemem

TheGHST

Üye
26 Nis 2016
56
0
hangi programla yaptın bilmiyorum ama kafana göre dosyaları editlersen oyun kararsızlaşabilir ve açılmayabilir sana önerim ya apk studio ile ya da apk editor pro ile yapman her ikisinde de rebuild ederek apk yi yeniden kurulum haline getirebilirsin ama değişiklik sözkonusu olduğu için çalışır mı bilemem

Sade Resimleri Editledim Kendime Göre O Kadar

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
merhabalar dosyaları apk ile yapmakla uğraşmak yerine herhangi bir android apk studio ile tekrardan oyunu editleyebilirsiniz veya 2-3 video ile xamarini lede halledebilirsiniz kullanışlı öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.