AR_GE Timinde görev almak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusuferden

Üye
9 Eki 2009
236
0
GaziAntep
Arkadaşlar ben THT ARGETİMİNDE görev almak istiyorum.bunun için bi program seçtim.VBASİC ama bu programlama dilini nerden ögrenebilirim?forumda aradım da pek faydalı şeyler bulamadım.bana yardım eder misiniz*

Latın1

Katılımcı Üye
23 Nis 2010
818
0
VisuaL Basic & Cs5
ben 1 yıLdır visuaL basic kuLLanıyorum ama genede bu time katıLıcak kadar biLgim yok yani biLgisi oLmayan giremez kardeş umudunu kırmak gibi oLmasında :)

Ar-Ge timine girmek için tek şart biLdiğim kadarıyLa program yazmak hangi diLde oLursa oLsun buda en iyi programLar arasında oLmak zorunda ...

lien-rock

Katılımcı Üye
9 Şub 2010
645
0
istanbul
ben 1 yıLdır visuaL basic kuLLanıyorum ama genede bu time katıLıcak kadar biLgim yok yani biLgisi oLmayan giremez kardeş umudunu kırmak gibi oLmasında :)

Ar-Ge timine girmek için tek şart biLdiğim kadarıyLa program yazmak hangi diLde oLursa oLsun buda en iyi programLar arasında oLmak zorunda ...
coook calısmak lazım cokkk

reklamsız1

Katılımcı Üye
1 Kas 2009
625
0
ÇANAKKALE

eğer 1 yılla kalsa idi herkes program yazmada iyi biyerlere gelirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.