Araba için CD yapacağım

Pucky

Üye
14 Mar 2017
84
0
Öncelikle herkese iyi günler,iyi forumlar ben araba için CD yapacağım daha önce yapmıştım fakat
araçta çalışmamıştı herşeyi kafadan yapmıştım çünki ilk başta CD yi taktıgımızda sorulan soruları şimdi yeni CD aldım ve aynı hatayı yapmak istemiyorum karşıma gelen soruları sizlere yöneltip bu işi bitirmek istiyorum SS'lerde belirteceğim.

WDaoVL.png

Resim'i direk eklemeyi bilmiyorum eğer öyle birşey varsa belirtirseniz sevinirim lütfen yardımcı olun yarın sabaha kadar yapmam gerek iyi akşamlar iyi forumlar şimdiden teşekkürler herkese.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Konce

Üye
11 Ağu 2018
233
1
Edirne
Bu yardımcı olabilir ;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=mQkj4go58ro[/ame]

Çünkü ben burada uzun uzun yazsam biraz anlaşılmaz olacak bu videoya bi göz gezdir derim.

Konce

Üye
11 Ağu 2018
233
1
Edirne
Videoda yazmışmı bilmiyorum aam dosyaları sürükledikten sonra o media playerin sağ üstüne yakın yerde yazmaya başlat var ona basacaksın ama şuna dikkat et yazacağın müzikler mp3 olmalı yoksa çalışmaz (tabi kullanacağın yerde görüntülü monitör yok ise).

Hangisini seçeceğim yani neyse ya ben deneyeyim bir o zaman yarında müzik dinlemeyi veririm sorun olmaz ilginiz için teşekkür ederim.

Media player olanı seçmelisin zaten yoksa media playerda açılmaz

O kadar karmaşık değil media player'ı açacaksın cd'yi takıcaksın , ardından zaten oraya cd gelecek oraya mp3 müziklerini sürükleyeceksin sağ üst tarafında orada cd simgesi var ya onun hemen yanında yazmaya başla var ona basıcaksın ve bitince uyarı gelecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pucky

Üye
14 Mar 2017
84
0
Öyle yapınca galiba çok az şarkı alıyormuş 2.ci seçeneği seçtigimizde 700 mb dolana kadar alıyormuş sonraki yöntem aynı zaten videodaki gibi yapacakmışız ama 1.ci seçenegi seçersek 80 dakika alıyormuş sadece tekrardan ilginiz için teşekkürler ben 2.ciyi seçip deniyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.