Araç Kullanma Similatörü, Artık Herkes Şöför olacak

3 Eyl 2007
142
3
3dscholl7wyoq5.jpg

https://tik.lat/yxUPO

Milyarlık bir program, bildiğimiz üzere sürücü kurslarında eğitim amaçlı olarak stimülatörler kullanılır, bire bir aynı olan bu Simülatör neden sizinde elinizin altında bulunmasın, acemiler için kaçınılmaz fırsat ! programda çeşitli araba seçimleri bile var Motosiklet, Jeep Otomobil gibi.

İndirme : Açılan sayfada "Free" butonuna basın.Ardından gelen sayfada resimdeki karakterleri aşağıdaki kutucuğa girin ve "Download ..." butonuna basın.

Kurulum : İnfo dosyasında yazmaktadır.

Not: Oyunda ilk açılan sayfada 1'in yanına "clutch" yazın.

Rar Şifresi : "clutch"

NOT:Umarım Verilmemiştir Verildiyse Kusura Bakmayın...

midgard

Yeni üye
4 Mar 2008
11
0
arkadaşım bu kurulumda password istiyor. senin verdiğin rar şifreni giriyorum onu da kabul etmiyor. ayrıca info da da bir şey yazdığı yok. bu nasıl olacak? ya da oluru var mı????

sehzade61

Yeni üye
4 Şub 2008
43
0
trabzon
arkadaşım bu kurulumda password istiyor. senin verdiğin rar şifreni giriyorum onu da kabul etmiyor. ayrıca info da da bir şey yazdığı yok. bu nasıl olacak? ya da oluru var mı????

arkadaşım ben onu yukledim rar şifresi konusunda bende problem yaşadım ama sonunda buldum şunu yapdım clutch kopyala yapıştır yaptım olmadı yanılmıyosam son harfini sildim oyle oldu bi dene bakalım tamda hatırlıyamıyorum valla...

midgard

Yeni üye
4 Mar 2008
11
0
sorun rarli dosyadan çkarmada degil. çikardim yüklerken instal password istiyor. ve hiç bir sey yapamiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.