Aramıza yeni katılan üyeler

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
Yönetimimize seçilen üyeler ; By H4cker , ByBermuda , BatuhanKaragoz , Black Power , Kararuh20 , ExTreMe , TerminX , DarkStern , pakyurek34 , [H]ackeroFi13 , Veteran1940 , bbagis , mortikinq01 , karaleke19 , Black-King , prototyqe

Son düzenleme:

colibari

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
600
0
##BURSA##
valla iyi olumuş bitane yöneticilere gözle görülür yalakalık yapan bir arkadaş vardı onun adı olmadığına o kadar sevindimki anlatamam

By-Kararuh®

Uzman üye
30 Tem 2012
1,987
2
Doğru mu görüyorum ben :D Çok teşekkür ederim komutanım . Emin olun seçtiğinize utanmayacaksınız .

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Teşekkürler komutanın bu göreve layık gördüğünüz için seçilen tüm arkadaşlara görevlerinde başarılar diliyorum tebrikler :)

Pakyürek™

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
921
0
Üst Düzey Yöneticilerime Bu Görevi Bana Layik Gördükleri İçin Teşekkür Ederim Göreve Benle başlayan Arkadaslarımada Başarılar Dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.