Aramızda Grafik Tableti ile Grafik Çizim Yapabilen Var Mı?

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Sorduğun soruya göre bir konuda yardıma ihtiyacın var gibi görünüyor

Evet ihtiyacım var fakat 'yardımcı olmaya çalışalım' diyerek, veya forum kullanıcılarını yarfım etmeye teşvik ederek bana yardım etmiş olmadığını aksi takdirde post kastığının farkındasındır umarım.

14fth53

Üye
17 Tem 2016
60
0
Yazı okumaktan çok niyet okuma da kendini geliştirmişsin. İnsanlık edip yardımcı olmaya çalışalım diyoruz ama karşıda aynı muamele yok. Gerçekten üzücü.

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Gereksiz tartışmaya girmeyin.
Ben daha önceden kullandım dostum merak ettiğin varsa özelden sorabilirsin.

14fth53

Üye
17 Tem 2016
60
0
Adama ne konuda yardımcı olalım diye yazdık adam alakaya maydanoz bir şey yazdı sonra yardımcı olmuyorsun diyor.
Özel siparişlemi geldin buraya

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Arkadas ne kadar muhalefet bi milletiz ya. Nasil burdan kavga cikarabildiniz hayranim size. Konuya gelelim. Ben tabletimden kendimce birşeyler yapiyordum. Biraktim tabii tabletten zor pcye gecmek lazim. Picsart var, snapseed var(kaliteyi dusuruyor ama), pixellab vs vs. Ama pcdeki bi program gibi degil. Yaninda paint gibi kaliyor

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
ne konuda yardım istediğinizi konuya yazarsanız üyelerin post kasımana engel olmuş olursunuz
lütfen konuyu detaylı olarak açıklayın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.