Arçelik Tv Çalışmıyor Yardım!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByWiky

Üye
18 Tem 2011
135
0
geliyor bu koku?
Arkadaşlar Arçelik 3470 Tv'm var.Ama çalışmıyor.Yeni X-Box aldık.1 haftadır oynuyorum.Dun akşam Tv izlerken Küçük kardeşim kumandayla Tv yi kapattı.Bizde açmaya çalışmadık.Sabahleyin açmaya çalıştık çalışmadı.Fişi falan takılı herşeyi takılı.Kumanda çalışıyor.Tv de kırmızı ışık varya aşaıda o yanıyor.Normalde Tv yi açınca ışığın hafiflemesi lazım.Tv deki düğmelerden açmaya çalışıyorum.Işık hafifliyor.Ama ne Ses var ne görüntü.Lütfen bi yardım edin Lise başlamadan az daha oynasam su X-Box ı yaa...:( :(

Alın buda resmi

3470.jpg

Kırmızı ışık Resmin altında Siyah bi yer varya.İşte Tam onun ortasında oluyor :)

kara-kartala

Katılımcı Üye
26 Şub 2011
262
0
Uzaklarda...
Televizyondan daha fazla elektrik harcayan bir alet bulup onu takıp dene.Bizim evde bir prizin nedense gücü çok düşük geliyor.Televizyonu oraya takınca dediğin gib ışık yanıyor fakat çalışmıyor.Eğer prizde çoğaltıcı varsa yanmış olabilir içini açıp bir bak istersen.

ByWiky

Üye
18 Tem 2011
135
0
geliyor bu koku?
Ya Tv Baya Eski 5-6 Yıllık Falan , Yani Garanti Falan Kalmamıştır.
Bu arada X-Box, Tv ve Dvd nin fişleri tek üçlü prizdeydi acaba bi alakası varmıdır??
Bu arada bunun tamiri ortalama kaç tl civarı olur.10-20 mi 100-150 mi??

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
bak eğer 5-6 yıllıksa tüpü de bitmiş olabilir bendeki tv de aynı oldu ***ürdüler tüpü bitmiş dediler ha ne kadara mal olur kesin bişe söylemek yanlış olur

ByWiky

Üye
18 Tem 2011
135
0
geliyor bu koku?
Saolun.Ben bi bakım prize :) Yoksa Büyükbabama goturcem.Onun kankası var tamirci gibi bişey.Tv Radyo vs. eski model şeylere itinayla tamir ediyo ona gotürüm.Bu arada Fiyat hakkında bilgisi olan Cevap yazsın :)

Not:Gotürmek kelimesini Ö harfi ile yazmayın.Ayıp Degilmi :DD

6 Tem 2011
212
1
GökYüzü
Diyorsunuz Priz Sağlam Tüpünü Kontrol Ettirin oda Olmadı .
Fişini Taktıgınızda Televizyonun Üstndeki Kırmızı Işık Yanıyormu yanmıyormu Yanmıyorsa %99 Sigortası Atmıştır Amperine Göre Bir Sigorta Alıp Değiştirebilirsiniz . Yalnız O bildiğin sigortalardan değil cam sigorta ufak tefek bişi elektronikçilerde 50 kuruş felandır . Eğer Yapamam diyorsanız bir elektrikçiye ***ürün halleder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.