Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

memoloc31

Yeni üye
4 Tem 2013
2
0
beyler herşey tmmda kurlumu ypatım kayıt şifresini felan kabul etmiyo

registration code or name is invalid please check all fields dio ??
yardım

wiked

Yeni üye
3 Tem 2013
6
0
başka bilgidsayara denedım baska maıl programı da denedım olömuyor yanı...

bahaws

Yeni üye
4 Tem 2013
11
0
Beyler Eğer Şifre Ve İsim Yazma Key -Serial Bolumunde Takılıyorsanız Bende Orjinal Başka Bir Üyelik Var Ordan Yapınız İhtiyacı Olanlar Konunun Altına İsteğini Belirtsin Yeter

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
işte onu yemiyolar benim ne kadar sahtekar biri olduğumu bildikleri için kimse açmıyo :D

benimde öyle bi sorunum var :D onlara lazım lan bi programla virüsü birleştir sona onu fudla onlara öyle yolla bir taktik mesela :)

pekı nerde hata yapmıs olabılırım kardesım bı fıkrın varmı acaba??

hiç bi fikrim yok ama gmail giriş adı şifre bana atarsan istediğin özellikte keyloggerı burdan yaparım böylece virüsün yapımında oluşabilecek hatalar ortadan kalkar.

Beyler Eğer Şifre Ve İsim Yazma Key -Serial Bolumunde Takılıyorsanız Bende Orjinal Başka Bir Üyelik Var Ordan Yapınız İhtiyacı Olanlar Konunun Altına İsteğini Belirtsin Yeter

hiç gerek yok ben dosyanın içine koymuşum zaten serial ne gereği var?

sitting

Katılımcı Üye
27 Tem 2007
377
1
Arkadaşlar email kısmında SSL hatsı alıyorum hotmailimi yazıyorum olmuyor

ssercanbor

Üye
1 Nis 2013
107
0
İstanbul
Patch.exe de Trojan.ADH.2 adında tehlike bulundu. Bunun zararlı olup olmadığını nereden bileceğim. Tamam. Keylogger de bir güvence vermiyorsunuz.

yusufear8

Yeni üye
28 Haz 2013
17
0
istanbul
üstadım herseyi harfiyen yaptım kendımde denedımde hersey tam ıstedıgım gıbı elıne saglık ama kurbana facebook dan virüslü dosyayı yollamak ıstıyorum fakat beklıyorum beklıyorum update si bitmıyor gonderemıyorum acaba nerde hata yaptım?

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
Patch.exe de Trojan.ADH.2 adında tehlike bulundu. Bunun zararlı olup olmadığını nereden bileceğim. Tamam. Keylogger de bir güvence vermiyorsunuz.

dediğim gibi dosyalar tamamen alıntı ilk zamanlar virüs görünmüyodu ama artık millet indire indire antivirüslerde tanımaya başladı. Yani sorun benle ilgili değil. Ayrıce ben programlamadan ne anlarım? Daha C#'da konsol uygulamaları yazmayı biliyorum.

üstadım herseyi harfiyen yaptım kendımde denedımde hersey tam ıstedıgım gıbı elıne saglık ama kurbana facebook dan virüslü dosyayı yollamak ıstıyorum fakat beklıyorum beklıyorum update si bitmıyor gonderemıyorum acaba nerde hata yaptım?

1-) Facebook'a direk *.exe olarak yükleyemezsin.
2-) Facebook mesajdan yüklediğin dosyaları virüs taramsından geçirir o yüzdendir

çözüme gelircek dosyayı winrarla winrarlarken şifrele böylece antivirüslerden kaçırabilirsin.

alcn96

Yeni üye
4 Tem 2013
21
0
Polatlı
Çok sağol kardeşim
harika bir anlatım yapmısın ve güzel bir paylaşım
ben bu işlerde yeniyim ve başlangıç için iyi oldu
şimdi ben bu keyloggerı bir arkadaşımın pc'sine virüs olarak atmak istiyorum nasıl atabilirim ?
yardımcı olabilirmisin

yusufear8

Yeni üye
28 Haz 2013
17
0
istanbul
üstadlarım aynen resımdekı gıbı yaptım ama deneme kısmını yapmadımkı benımkınıde takıp etmesın dıye karısıklık falan olmasın dıye orayı geçtım bir tane text dosyasına virusu koydum wirarladım winrarıda şifreledım kurbanlada konustum baska bıse sanıyo mail adresınden yolladım o ona tıklayınca sıfre soruıcak malum sıfreyıde soyledım ona sıfreyı gırdıgı andan ıtıbaren başlat menusundekı log wiewer'a loglar dusmeye baslar değilmı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.