Arka planda gizli video çekme

Divergentbjk

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
581
0
Öncelikle merhaba THT ailesi​
Bugün size android telefondan arka planda gizli video çekme uygulaması tanıtıcam. Bu uygulama çok kullanışlı. Örnek vermek istersek hiç kimseye farkettirmeden ön kameradan video çekebilirsiniz vb. şeyler. Şimdi uygulamayı tanıtmaya geçelim

Uygulamanın adı : Gizli video kaydedici
Google play storeye yazıp indiriyoruz. Uygulamayı açıyoruz.

9Q4rY8.png

Bu sayfa açılcak

R0Yp8a.jpg

Ön yada arka kamera ayarı yapmak için ayarlara basıyoruz

yEMpW0.jpg

Ve o arkada kaydederken sizde istediğiniz şeyi yapabilirsiniz :trl

İYİ FROMLAR DİLERİM

NOT: konu için "baysal01"den izin alınmıştır

Son düzenleme:

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
"kanka benim instagramım yok seninkine iki dk girsene sonra çıkış yaparsın" diyerek arkadasinizin instagram sifresini alabilirsiniz

Bogatur

Yeni üye
20 May 2016
40
0
Çeşitli durumlarda kullanılabilir ama ekranı kaydettiğine dair bişey göremedim konuda.Ön ya da arka kameradan nelerin karıştırıldığını görmek zor olsa gerek. :)

Divergentbjk

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
581
0
Çeşitli durumlarda kullanılabilir ama ekranı kaydettiğine dair bişey göremedim konuda.Ön ya da arka kameradan nelerin karıştırıldığını görmek zor olsa gerek. :)

Basit aslında hocam kaydete basıp çikıyosunuz taki siz durdurana kadar kaydediyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.