Arkadaşlar Acil Yardım Edin Bi Bakın Konuya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByWiky

Üye
18 Tem 2011
135
0
geliyor bu koku?
Merhaba Arkadaşlar,
Geçen hafta kardeşim babannemgilin bilgisayarını bozdu.Bilgisayarın anakartı yanmış.Acaba her hangi bir anakart alsam bilgisayara uyarmı???Birde aslında tam olarak bimiyoruz anakartı yandığını.Bilgisayara Ram takalım dedi.gitti uymayan bir ram takmıs.Aslında tam oturmamıs çünki delikler bir birini tutmuyormus.Oda ilk önce farketmemiş.sonra bilgisayarı çalıştırmış.Bilgisayardan yanık kokusu gelmiş.Sonra dııt dııt dııııııt diye ses gelmiş.Artık her açılışta o ses geliyor ve bilgisayar çalışmıyor.Lütfen acil yardım edin.Misafirlikten yazıyorum.Lütfe Moderatorler konuyu silmeyin çok acil.

KarLux

Katılımcı Üye
21 Şub 2010
439
0
Kasasyı al Teknik Servise ***ür Aynısını Ona anlat ! Anakarttaysa sorun Aynı Karttan 2.ci el vs. Ucuz yollu Bişi AyarLasın Ram Deyse sorun Ram Ucuz ! Fazla Yorma Kendini..

ByWiky

Üye
18 Tem 2011
135
0
geliyor bu koku?
Ya ***ürdük Bizim Orda Bilgisayarcı var.Adam parça bulamadık dedi 1 Hafta ondaydı PC :( :( Yahu artık neye elmi atsam Bı kırmadığınız o kaldı diyolar Lütfen bi el atın suna da çözelim :S :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.