Arkadaşlar bakarmısınız (pc hack)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gkhntncr07

Yeni üye
27 Haz 2009
25
0
28
07'Liyiz [AntaLya]
Arkadaşlar bi hacker pcme girdi , bi konuşma yeri açtı.

bende tutuştum tabi korkudan abi çekip özür diledim ( ne yaptıysam :D )

sonra pardon yeğen yanlışlkla oldu dedi. :D

bende yalwardım banada ogret lütfen fln dedim olmaz dedi cıktı pcden.

trojen flnda yemedim eminim.

arkadaşlar o kadar çok öğrenmek istiyorumki pc izlemeyi birisi yardımcı olsun bana lütfen ya çok döküman okudum bişey anlamıyorm 5 yıldır araştırıyorum yani :(

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
adam trojenden baglanmıstır yada tanıdık bırıdır bı aletten bulastırmıstır . o da olmadı paylasımdan yemıssındır . o hıc olmadı ag uzerınden trojen yıyıp adam oyle gımrmıstır :)

mertna

Uzman üye
14 Nis 2008
1,001
0
127.0.0.1
kendi trojenini yazsaydı yakalanma olasılığı çok yüksek olurdu ama yakalamama olasılığıda var senin pcye bazı ip yoluyla pcye giren programlarla girmiş olabilir sonrada modemin şifresizdir yada kırmıştır şifreyi öyle bir yolla bilgisayarına girer

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
Arkadaşlar bi hacker pcme girdi , bi konuşma yeri açtı.

bende tutuştum tabi korkudan abi çekip özür diledim ( ne yaptıysam :D )

sonra pardon yeğen yanlışlkla oldu dedi. :D

bende yalwardım banada ogret lütfen fln dedim olmaz dedi cıktı pcden.

trojen flnda yemedim eminim.

arkadaşlar o kadar çok öğrenmek istiyorumki pc izlemeyi birisi yardımcı olsun bana lütfen ya çok döküman okudum bişey anlamıyorm 5 yıldır araştırıyorum yani :(

Yakın Zamanda TeamWiever İLe Birisi Sana Bağlandı Mı ?

Genelde Böyle Sorunların 2 Cevabı OLur.

1-) Trojen ( Virüs ) vb.
2-) TeamWiever

hackerjimy

Özel Üye
15 Ağu 2007
1,341
39
C:\pagefile.sys@hacked_@
ARkadaşım senin sisteminde trojan var ve olan trojan da gizli konumda ve root olarak konumlandırılmış olabilir...İlk önce sistemini taratmanı tavsiye ederim ondan sonra trojan ve virüs uzantılarını wereyim ben sana o şekilde arattır ama yanlış dosyalar silme...
.html
.exe
.bad
ßu tür uzantılarla sana dosya gönderildiyse eğer tehdit içeriyor olabilir...
Saygılarımla // hackerjimy

B0Z0

Uzman üye
20 Kas 2009
1,567
0
ELAZIĞ
:D yaw aadam diyorki bende pc hack öğrenmek istiyorum siz adama diyorsunuz pcnde trojen var pc hackle uraşmak istiyorsan pcne virüs kesin bulaşacak bunu bil Bifrost diye program var onunla modeme port açarak yapabilirsin tabi cryp bulman lazım oluşturduğun serveri antilerden kaçırman şart..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.