Arkadaşlar benim wiffi kırıcı calısmıyor

Z E U S

Üye
29 Eki 2012
245
0
İstanbul
arkadaşlar herşey tamamdır fakat ben baglanamıyorum bekletiyor beni bekletiyor uzun bir süre ve baglanmıyor hiç bir nete baglanmıyor acil yrdım

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
Sanıyorum ki Jumpstart - Dumpper kullanıyorsun.Kesinlikle kırıcak diye bir kaide yok öncelikle.Sinyal gücü ne kadar iyi olursa kırması %10-15 daha fazla olur.Şahsen ben 4-5 tane kırdım hepsi de kanalları 9'dan fazlaydı ve sinyal gücü %40'ın üzerindeydi.Hem de öyle 1-2 deneme de olmadı baya bi denedim.Bu arada Dumpper'ı da güncel tutman da fayda var.

mucahit421

Kıdemli Üye
17 May 2014
2,437
0
Jumpstar - Dumpper Kullanıyorsundur büyük ihtimalle Eğer Jumpstar Dumpper Kullanıyorsan Ancak O Kıracagın Wifinin Gücü 3 Noktadan Aşağı Olmamalı

darbesiz

Üye
14 Eyl 2012
55
0
bendede oluyor jumpstar'a geçtikten sonra ağı bulmuyor benim çözümüm şöyle onerırım sana:
wireless driverini indirip kur o zaman olcaktır. her ağı aynı anda kırmanı onerırım kırdığın ağları not defterine kaydet :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.