Arkadaşlar bi bakarmısınız keylogger ile ilgili.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gkhntncr07

Yeni üye
27 Haz 2009
25
0
28
07'Liyiz [AntaLya]
Arkadaşlar birisi keylogger ile ablamın herşeyini çaldı facebook msn felan.

Kim oldugunu soylemıyor.

Ablamın fotolarını fln montajlayıp ben o...yum herkese 50 tl karsılıgı verıyorum dıye şeyler yazmış..

Ablam cok aglıyor , benim yüzümden calındı zaten herşeyi.

Bende keylogger ile geri almak istiyorum msnleri fln..

aldığım her dosyayı kabul edıyor calan kişi kendine cok guvenıyor kısacası .

Vista kullandıgım için keylogger yapamıyorum + kullanmayıda bilmiyorum.

Ne tavsiye edersiniz..? Görünmez vistada calısan keylogger fln varmıdır?

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
iLk önce bilgisayarı XP'ye çevir (format at !!) Daha sonra GoLden KeyLoGGer'i indir. bir dosyayı bunLa birLestir karsıya yoLla.. !! dikkatine adam suan senın yazdıgın girdiğin her siteyi görüyor ;)

gkhntncr07

Yeni üye
27 Haz 2009
25
0
28
07'Liyiz [AntaLya]
özelden yaz sana bı yer onereyım
msn ni verirsen eklerim hacı.
en ii yontem onları çalanı bulup arkadaşlarınıda toplayıp eşşek sudan gelinceye kadar dovmektirr...(ama tabi çalan kişi senin yaşlarınsaysaa...):)
Kardeş kavga hiç bişeyin çözümü değildir.
Isterse büyük olsun orduylada döverim ama dövmek ile bi yere varamam.
Insanca yaklaşmaya çalışıyorum anneme küfür ediyor adam.
Benimde sabrımın bir sınırı var inşallah sabrım taşmaz :)
iLk önce bilgisayarı XP'ye çevir (format at !!) Daha sonra GoLden KeyLoGGer'i indir. bir dosyayı bunLa birLestir karsıya yoLla.. !! dikkatine adam suan senın yazdıgın girdiğin her siteyi görüyor ;)
Tahmin edebiliyorum.
Bilgisayarımda 450+ gb dosya var ve HDD olmadıgı için yedekleme yapamıyorum o yüzden format çok zor.

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
31
http://localhost
Kardeş şuan yaptığın şey saçmalıktan balka bişey değil iş bu kadar ileri gittiyse kardeşine küfr edicek kadar sen hala keylogerla falan uğraşıyosun yarın savcılığa git kardeşim şikayette bulun onun anasını bellerler başka hiç bişeyle uğraşma hem msn ni çaldı hemde siz<lere hakaret etti onu öttürürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.