Arkadaşlar bu gerçek mi yoksa similasyon mu?

12 Şub 2011
154
0
sydney
arkadaşlar youtube da gezinirken uplink diye bir yazılımın videosuna denk geldim. fakat bana pek inandırıcı gelmedi. yoksa ben mi yanılıyorum. adam bu yazılımla bankayı hackliyor ve de tüm şifreleri kırıyor. hatta yöneticiyi arayarak ses kaydını alıp, voice password olarak analiz ediyor. fikirleriniz bekliyorum.

buyrun izleyin...

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
Gerçek olması imkansız bankalar program üzerinden kontrol edilemez. Bu birincisi Bir ikincisi ise böyle bir programın oldugunu var sayıyorum adam video çekipde nette yaynlamaz. Tamamen hayal ürünü bir tasarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.