Arkadaşlar Çok acil yardım.Flash bellek ve pc ile ilgili.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By_SchrecK

Katılımcı Üye
20 Haz 2009
673
0
İstanbul/Sarıyer_
Arkadaşlar pc bayadır bi virüs var regsvrexe hataları veriyo felan ve bugün format atıcaktım pc deki önemli dosyaları belleğe alıp ytedekleyip laptopa atıcaktım aldım bi güzel attı ama laptopa takınca dosralay gözükmüyo içleri boş gözüküyo acil yardım Şimdiden Teşekkürler.

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Flash ın içindeki dosyaları mı göremiyorsunuz?
"Bilgisayarım" dan flash diskinizin ne kadarının dolu olduğuna bakın.
Bazı virüsler dosyaları gizleyebiliyor.

Eğer dosyalar silinmiş ise veri kurtarma yazılımları denemeniz lazım.

Kadirowsqi

Üye
21 Ağu 2011
215
0
İstanbul
Ben Windows 7 Format Ararken Başıma Gelmişti .. Cok Canım sıkıldı bu Konuda Fakat Sonra Baktımki "C" nin içinde Windows old Diye Klasör Var Araştırdım ne varsa içindeydi Klasörlerim Otomatik Olarak Oraya yüklenmiş Pasif Halde Bekliyodu :)

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Denetim masası > Klasör seçeneklerine gir. Görünüm sekmesinden ayarları aşağıdaki resimde görüldüğü gibi düzenle. Tamam a tıkla ve tekrar bak. Dosyaların gizlenmiş olabilir.

25yu0ba.png

Kadirowsqi

Üye
21 Ağu 2011
215
0
İstanbul
Klasör Seçenekleri --> Görünüm --> Korunan işletim sistemidosylarını gizle seçeneği var onun işaretinin kaldırarak Dene .. Belki İşe Yarar Kardeşim

Pardon :) Aynı Öneri Yapılmış .. K.Bakmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.