Arkadaşlar Format Atmayı Gösteriyorum Ama Sade SAMSUNG PC LERDE VAR PROGRAM

ali by2

Üye
20 Ağu 2016
71
0
Arkadaşlar Format Atmayı GÖSTERİYORUM BEN TAM 19 KERE BÖLE FORMAT ATTIM

Arkadaşlar Bilgisayarınızı Acarken ( F4 ) BASIN AÇILMASSA

file:///C:/Users/AL%C4%B0%20BEY/Desktop/samsung-recovery-solution_1.jpg
BUNA TIKLAYIN
SONRA ACILACAK
file:///C:/Users/AL%C4%B0%20BEY/Desktop/1.jpg
BÖLE BİŞEY CIKACAK
BEKLEYİN 1 DK
SONRA 3 TANE SIK CIKACAK GERİ YÜKLEMEYE TIKLIYOSUNUZ VE BÖLE BİR ŞEY CIKIYOR
file:///C:/Users/AL%C4%B0%20BEY/Desktop/2.jpg
TAM GERİ YÜKLEMEYE TIKLAYIN VE BÖLE BİR ŞEY CIKACAK
file:///C:/Users/AL%C4%B0%20BEY/Desktop/3.jpg
TMM DEYİN 8 DK SÜRÜYOR ONDAN SONRA ORA DOLDUKDAN SONRA 1 DK BEKLEYİN BÖLE BİR SEY CIKACAK DOLDURUN KAFANIZA GÖRE BİLGİSAYARINIZIN ŞİFRESİNİ YAZIN
file:///C:/Users/AL%C4%B0%20BEY/Desktop/samsung-recovery-solution_19.jpg
SONRA BEKLEYİN WİNDOWS KURULUYOR DİCEK SONRA
SAMSUNG DİYE BİŞEY CIKCAK O MAVİ SEY DOLANA KADAR BEKLEYİN 2 DK DA DOLUYOR DOLDUKTAN 2DK SONRA BİLGİSAYAR ACILIYOR FORMAT ATILMIŞTIR TEŞEKÜRLER OKUDUĞUNUZ İÇİN YORULDUM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.