arkadaslar hatasız güzel index lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkan_ess

Yeni üye
23 Tem 2009
30
0
arkadaslar yavuz kardesim paylastıgın index icin tskler ama beni pek tatmin etmedi üstelik hata veriyo bana hata vermeyen görünüsü sık index lazım gövde gösterisinde bu isi yapan arkadaslarda ricam bi indexlerini benimle paylasabilirlermi artık bende yavas yavas öğrenip aralarına katılmak istiyorum..

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
ındex ıcın kodları nereden bulabılırız . baskasının ındexını kullanıyorum .bu hos bısı degıl o yu<dden kodlar lazım .

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
vuzuiluz . arkadasım bu konun yerı burası degıl ama . ıss acıgı olmayan sıtere nasıl ındex atılır .sayenızde ıss acıgı olan yere ındex atmayı ogrendım .bu konu hakkında bılgı verırmısın . cunku hedefımdekı sıtede ıss acıgı yok gıbı gozukuyor wep kılasorune ekleyemıyorum hedefımdekı sıteyı

10 Ağu 2009
69
0
İzmir
html yi forumuzun web programlama bölümünden araştırarak öğrenebilirsin eğer yeterli bulmazsan google da aratman sonucunda bir sürü döküman gelir karşına.index yazmak için 1 günde öğrenirsin iyi derecede bilmen içinde 2-3 gün ayırsan yeter zor bir dil değildir
(gerçi ben baya bi zaman ayırdığım için böyle sürelerde öğrendim)hacker olmak isteyen herkesin ilk olarak öğrenmesi gereknlerin başında gelir

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
burada ındex yayınlayan arkadaslar var ındex vıdeosunu ızlerken sag tıklayıp sayfa kaynagını goster dededıgın zaman sana kodları verır orda ısımlerı degıstırmen yeterlı olur . ama bu hos bısı degıl .

10 Ağu 2009
69
0
İzmir
vuzuiluz . arkadasım bu konun yerı burası degıl ama . ıss acıgı olmayan sıtere nasıl ındex atılır .sayenızde ıss acıgı olan yere ındex atmayı ogrendım .bu konu hakkında bılgı verırmısın . cunku hedefımdekı sıtede ıss acıgı yok gıbı gozukuyor wep kılasorune ekleyemıyorum hedefımdekı sıteyı
öncelikle 2 mesaj ardı ardına atıyorum ama ben mesajımı yazarken arkadaş mesaj atmış.arkadaşım eğer hedef bi siten varsa forumda hedef site hack diye aratıp bulabilirsin eğer bir hedef siten yok ise yani iss haricinde bi açık kullanıp hack yapmak içinde güncel açıklar bölümünden açıklara bakıp bu açıklardan site hackliyebilirsin ;)

serkan_ess

Yeni üye
23 Tem 2009
30
0
vuzuiluz aldım mozillada ne yazıkki sağ tık yaasağı ise yaramıyo ama kardesim genede saol kızmıyosun umarım senn güzel videolu hack anlatimlarını bekliyorum

DelPhoİ

Kıdemli Üye
14 Nis 2009
4,460
1
BuRsATexAs
[quote=serkan_ess;1244670]vuzuiluz aldım mozillada ne yazıkki sağ tık yaasağı ise yaramıyo ama kardesim genede saol kızmıyosun umarım senn güzel videolu hack anlatimlarını bekliyorum[/quote]
emeğe saygısızlık etmeyın çalmak olmaz emek sarfedip yapmalsın

serkan_ess

Yeni üye
23 Tem 2009
30
0
emeğe saygısızlık falan yapmıyorum suan öğrenme asamasındayım öğrendikten sonra niye calim alla alla artı saten vuzuiluzun haberi var gereksiz yere uyarma..artık bsy tartısamaz olduk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.