Arkadaşlar yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sertu16

Katılımcı Üye
6 Tem 2007
352
2
bursa
Msn şifremi degiştim kabul ettiremedim Sonra eski şifre de yeni şifrede kabul etmiyor yardım lütfen acil

mali311

Katılımcı Üye
26 Ara 2008
740
0
Hotmail hesabı alırken Diğer adres alanına yazdığın msn adresini hatırlıyorsan o adrese şifre sıfırlama yollayabilirsin.

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
Şifreyi değiştirmek için tıkladıgında gizli soruyu yanıtladıgının altında bir seçenek daha var. Oraya tıkla sana bilgileri gönderir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.