arkadaslar yazdıklarımı okuyabilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ecqho

Uzman üye
30 Ağu 2008
1,104
0
selamınaleykum arkadaslar benim kafama bir sey takıldı o yüzden bunu buraya yazıyorum simdiden kusuruma bakmayın. Ben TTNET kullanıcısıyım ve ben kablosuz kullanıcıyım masa üstü bilgisayarıma airties kablosuz baglantı aldım neredeyse 1 sene olacak ama bende boyle bi problem var,interneti kullanmasamda internet yanıp sönüyor modemde ve pc ye ağ bağlantısına bakıyorum gonderilen-alınan yazan yere sanki internet kullanıyorum gibi işlem gerçekleşiyorum. Ben anlam veremedim o yüzden boyle bi konu açtım yanlış yere açtıysamda affola. arkadaşlar şimdiden teşekkürler

..Virtual_King..

Katılımcı Üye
12 Haz 2010
391
0
Ağında birisi olabilir modem arayüzünde eğer destekliyorsa, kablosuz ağ filtreleme diye veya buna benzer bir yer olucak buraya gel sadece listedeki mac adreslerini kabul eti seç ve kendi mac adresini yazıp kaydet artından modemi yaniden başlat ..

masterofhacker

Katılımcı Üye
22 Eki 2008
257
0
Eğer modeminde arkadaşın dediği gibi bir özellik yoksa kablosuz ağ şifreni değiştir şifre yoksa şifre koy yinede aynı sorun devam ederse bilgisayarında virüs vardır.

misteryomas

Katılımcı Üye
18 Ara 2008
307
0
a.s
dostum senin pc kapalıyken mi modem ışıkları yanıp sönüyor ...?
eğer pc açık fakat web sayfası açık değilse bile sistemde yüklü programlar yada sistemin kendisi update alabilir , yani paket alışverişi normaldir.

pc kapalı iken ışıklar yanıp sönüyor ise ağında biri olabilir.
ama tabi düşük bi ihtimal.

Son düzenleme:

..Virtual_King..

Katılımcı Üye
12 Haz 2010
391
0
MAC adresi dünyada eşi benzeri olmayan ehernet kartına üretim esnasında yerleştirilen 48 bitlik bir numaradır bunu değiştirmek mümkün değildir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.