Arşivlerimi nasıl kurtarabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rzr09

Üye
26 Kas 2010
65
0
Mrhaba bn pc me İşletim sistemi kurdum C: ile D: ile karışmıştı bn bilmiodum ve Bnm içinde vega yazılımım vardı (yani muhasebe Progamı) Ama bn Harddiskimi bi yere göndermeden verileri nasıl kurtarırımm

emo_57

Uzman üye
18 May 2010
1,380
0
recovery my files programi ile kurtarabilirsin ama eger o programin oldugu bolume veri yazilmadiysa. Googleye yaz gelir kardes bir suru var.

rzr09

Üye
26 Kas 2010
65
0
denedm zaten ama bazı dosyaları kurtarmadıı hesap filan onları kurtarsa sorun yok ta onlar gitmiş
bilgilendirdiğiniz için tşkler

rzr09

Üye
26 Kas 2010
65
0
My files lisanli var onunla tarattım asıl bana lazım olan .mdf uzantılı ve onlarında bazıları kurtuldu ama 0 kb gösterio ne anlama gelio acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.