Artık Herkes iPhone Uygulama Yapabilecek

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor
Arkadaşlar öncelikle Selamın Aleyküm.

Arkadaşlar konu başlığından da belli olmak üzere APPLE UYGULAMA YAPMAK için gerekli olan 2/3 basit program var android veya normal yazılım için bildiğim kadarıyla visual basic olsa gerek.. GİBİ GİBİ

Bizim APPLE için gerekli olan ise; DİL OLARAK objective-c PROGRAM OLARAK ise xCode adlı program gerekiyor xCode apple'ın bilgisiyarları üzerinde çalışmaktadır bizde bu yüzden sanal makine ile çalıştıracağız..

Arkadaşlar Sanal makine de çalıştıracağımız yazılım MacOSX'dir bunun linkini en sonda vereceğim..

Arkadaşlar MacOSX indirirken olduğundan güncel bulmaya çalışmaya dikkat edelim çünkü xCode sürüm biraz sorun çıkartıyor 40 saat güncelliyor vs..

Arkadaşlar söylemeyi unutuyordum bir de APPLE HESABINA ihtiyacımız var xCode kullanmamız için..

xCode https://developer.apple.com/xcode/

MacOSX https://support.apple.com/downloads/macosx

Sanal Makine fazla fark etmez istediğinizde çalıştırın. Sanal makine de açtıktan sonra APP STORE TARAFINDAN İNDİRİLECEKTİR xCode

VirtualBOX SON SÜRÜM TÜRKÇE

BİR TEŞEKKÜRÜ HOR GÖRMEYİN..

NOT: GELİŞMİŞ MOD KAPALI ÖZEN GÖSTEREMEDİM. (ÇÖZÜLDÜ)
NOT2: DİĞER KONU KAPATILDI.

Son düzenleme:
1 Nis 2016
164
0
Kendine kendine ego yapma. Sadece sordum. Sanal alem diye başka sitelerden okuduğun oradan oradan şeylerle egoluk taslama. Madem öyle video ekleyeceğim diye belirt. Karakterin otururken sandalyeni mi çektiler, neden böyle oldun??

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor
Kendine kendine ego yapma. Sadece sordum. Sanal alem diye başka sitelerden okuduğun oradan oradan şeylerle egoluk taslama. Madem öyle video ekleyeceğim diye belirt. Karakterin otururken sandalyeni mi çektiler, neden böyle oldun??

Ego mu? Saçmalama tabiiki de sana iyi niyetle dedim onu. Sorduğun soruna da atasözü katarak da cevap verdim.. Merak etme herkes oradan buradan okuduğu bilgileri kendi kafasına oturtup bu tür platformlarda paylaşıyoruz dostum. Okumadan bir yere gelemeyiz. Video eklemeyi sen dedikten sonra aklıma geldi pazartesiye kadar yüklerim galiba. Kişiliğim,karakterim,sözüm meclise ulaştı dostum merak etme. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.