Artık oyun,facebook ve msn adresleri elinizde!Tüm Fakeler/DarkSıde

DarkSıde1

Üye
13 Eki 2011
90
0
Linux
Evet tüm fakeler darkorbitten facebook'a facebooktan msn'e msn'den metin2ye kadar hepsi...

Link

Not:Beğendiysen teşekkür butonuna bas...

Rar şifresi:tht

Son düzenleme:

seloo19

Yeni üye
24 Ara 2006
12
0
bu mesajı lütfen dikkate alınız buda sizde ola bilirsiniz
[email protected] arkadaşlar öncelikle ilginize tşk ederim bu mail adına kayıtlı olan facebook betül söğüt adına kayıtlı profil resminde türk bayrağı var bu kişi benim kız arkadaşımın numarasını dağıtıyor ve benim gibi bir cok insan madur durumda ben hackleme konusunda pek yetenekli bir kişi değilim orada sizinde kız arkadaşınız ola bilir böyle bir kansızın sizin gibi kişiler geleceğinden eminim
sizden ricam lütfen oo facebook adresini hackleyiniz iptal ediniz inanki cok buyuk dua alacaksınız
bu adam bu işe özendiği gibi lütfen sizde bu işe özenin.. allah yardımcınız olsun sevgilerimle..!!! 21 ocak 2012 saat 12 15

rdug4n

Yeni üye
30 Ocak 2012
1
0
kardeşim işime yarayacak ama htmleri nasıl yükleyeceğime dair bi video linki felan varmı ?

omr5445

Yeni üye
17 Tem 2009
50
0
Kardeşim bunu okursan sevinirim;
Ben bu fakeleri yapabiliyorum ama link haline nasıl getiricem anlamadım.. yani birine yollayıp,yolladığım kişi nasıl giriş yapıcakda msn me gelicek bunu mesajdan veya burdan net bi şekilde açıklarsan çok çok teşekkür ederım :)

MuAlDo

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
475
0
Kardeşim bunu okursan sevinirim;
Ben bu fakeleri yapabiliyorum ama link haline nasıl getiricem anlamadım.. yani birine yollayıp,yolladığım kişi nasıl giriş yapıcakda msn me gelicek bunu mesajdan veya burdan net bi şekilde açıklarsan çok çok teşekkür ederım :)

Evet hocam bi açıklama getirsen mazlum mazlum bakıyoruz böyle :D

eNcunTer

Yeni üye
10 Şub 2012
4
0
Arkadaşım bende multiupload açılmıyor DNS ayarı yapmıştım ondanmıdır? Dün açılıyordu bu arada

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.