Artık Premium Hesap Link Generator Derdine Son 5 Terabaytlık Oyun Arşivi :)

TrapKinq

Üye
10 Tem 2014
86
0
Artık Premium Hesap Link Generator Derdine Son 5 Terabaytlık FTP'den Oyun Arşivi :)

Arkadaşlar Öncellikle Herkese Merhaba :) Bugün Size İngiliz Bir Adamın Kendi FTP'sine Yükledigi Oyun Arşivini Sunuyorum Linkler Direktir Yaklaşık 5 Terabayt Oyun Arşivi Vardır Bi Teşekkür Yeter Buyrun SS'ler :)

M9lLEg.png

X2YLvk.png

bQ4J5b.png

d4qk5X.png

5pRMdL.png

AZY5mL.png

0b2mqB.png

FTP Linki

HDD1 Buyrun

HDD2 Buyrun

HDD3 Buyrun

Son düzenleme:

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
yazı fontunu küçültürmüsün bide büyk harfle yazmak yasak. onun harcinde bakıyorum eğer doğruysa çok iyi ellerine sağlık

HayaletKorsan

Yeni üye
3 Tem 2014
25
0
24
Paylaşım İçin Sağol Ayrıca Arkadaşlara Katılıyorum Yazı Boyutunu Küçültmelisin ve Kurallara Tekrar Bakmanı Tavsiye Ediyorum

FrezzY*

Katılımcı Üye
3 May 2013
762
1
Uzay
Ben Bu Oyunların Çoğunu Yüklerim 2tb Harddisk 1tb ram'li pc yapıom yani toplama olcak i7 İşlemci fln derken oooooohoo Yararlı Konu Sabitleyin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.