Ask.com Uzantılı Mail Nerden Açabilirim ?

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
İyi günler herkese, beyler ask.com uzantılı bir mail açmam lazım. Ama nerden açılıyor bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz ?
Mail şöyle olcak örnek ; [email protected]

Son düzenleme:

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Sitenin yönetimine sahip olmalısın.

Anlamadım. Ben şöyle size izah edim. Bir oyun hesabı aldık. Hesab mail onaylanmamış ve hesabın maili ask.com uzantılı bir hesap. Bizde hesabın mailinin aynısından mail açıp onaylayıp hesabın mailini değiştirceğiz. Yani bana lazım olan. ask.com uzantılı maili nerde açabilirim.

'Türk

Moderasyon Tim Direktör Yrd.
5 May 2020
2,440
1,520
K E R K Ü K
Anlamadım. Ben şöyle size izah edim. Bir oyun hesabı aldık. Hesab mail onaylanmamış ve hesabın maili ask.com uzantılı bir hesap. Bizde hesabın mailinin aynısından mail açıp onaylayıp hesabın mailini değiştirceğiz. Yani bana lazım olan. ask.com uzantılı maili nerde açabilirim.

dostum soruyu düzgün soramamışsınki :)

şimdi ask.com uzantılı maili gmail üzerindende açabilirsin ve ordan onayını yapabilirsin.

'Türk

Moderasyon Tim Direktör Yrd.
5 May 2020
2,440
1,520
K E R K Ü K
Ama ordan denediğimde misal şöyle yazıyorum örnek [email protected] yazdığımda alttaki gibi hata veriyor. [url=https://hizliresim.com/FEHgGM][/URL]

bende nasıl oluyor kardeşim üşengeç olmayın lütfen :)

Z0wAyG.png

melnda

Üye
22 Eki 2020
102
0
Dostum yeni ask.com maili açmak için o sitenin yönetimine erişiminin olması gerek, ama gmailden o hesaba giriş yapabilirsin demiş arkadaş. Gmailde sadece gmail açabilirsin. Bazı hostingler sana domaine özel e-mail açmanı sağlar örneğin. [email protected], bunu sen sitenin yönetiminden açarsın gidip gmailden açamazsın

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant

Aldığınız kişiyle görüşün. Yorumları okudum ancak sizin o şekilde mail açıp da yapmanız pek mümkün değil.
Sirketiniz uzantılı size özel e-posta adresi alma: https://workspace.google.com/intl/tr/products/gmail/

sky2222

Katılımcı Üye
17 Nis 2020
487
6
Threadripper
Anladığım kadarıyla Point Blank ya da Wolf Team gibi bir oyunda rastgele bir mail ile hesap açmışsın ve şimdi takılıp kalmışsın , çünki öyle bir hesabın yok.Normalde sorun olmaz , ama şifreyi kaybedersen kurtarman çok zor.Ask.com maili alabilmek için ask.com sitesinin kendi alt mail adreslerini açabiliyor olması ve senin de bu sitenin yönetimine erişimin olması gerekiyor.Ki , ask.com sana ait değilse bunu yapman mümkün değil.Diyelim ki, ask.com adresini alabiliyorsun , o zaman da hosting , alan adı falan derken daha fazla iş çıkarırsın başına...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.