Askere Gidiyorum Tht Ailesi :)

Caps-LockS

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
443
0
Niğde
Selamun Aleyküm Arkadaşlar Şubat 2 De Askerim Çanakkale Ezineye Gidiyorum Allaha Emanet Olsun Şimdidenm Hakkınızı Helal Edin :)

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Aleyküm Selam Dostum :) Allah Hayirli Teskeler Nasip Etsin :) Güle Güle Git, Güle Güle Gel İnşallah :)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Helal olsun :D
Hayırlı olsuın.Allah burnunu kanatmadan gelmeyi nasip etsin :)

nicotein25

Uzman üye
14 Nis 2013
1,262
0
hayırlı olsun . çanakkale ezine de ilköğretimimi okumuştum , orada çok iyi dostlarım var aynı zamanda babam da orada piyade olarak görev yapmıştı , gitmeden bana ulaşın oradaki arkadaşlarıma söyleyeyim yardımcı olsunlar :)

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Hayırlı tezkereler dilerim :)

Herkes gidiyor askere ben de mi gitsem napsam :D Eylüle doğru bizim gidişat belli olur :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.