ASSASSİNS CREED 'acrmp.exe incorrect source file' hatası

vlkn1907

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
296
0
ARKADAŞLAR EVİMDE VINN VAR ŞUANDA NETTEYİM ASSASSİNS CREED REVELATİONS KURDUM V1.02 YE KADAR YÜKSELTTİM OYUNU İNTERNET KAFELERDEN İNDİRDİĞİM PATCH LARLA AMA V1.03 YÜKLEYEMİYORUM AMA HER SEFERİNDE 'acrmp.exe incorrect source file' HATASI ALIYORUM ARAŞTIRDIM AMA OLMUYOR NASIL YAPACAM YÜKLEMİŞ ARKADAŞLARIMDAN YARDIM BEKİYORUM NETTE OLDUGUM İÇİN SÜREM VAR HEMEN CEVAP ATABİLİRSENİZ SEVİNİRİM :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Moderatör tarafında düzenlendi:

nemupa

Üye
26 Ağu 2007
68
0
oyunu komple kaldırıp "ubisoft game launcher" de dahil hepsini kaldırıpğ baştan kurun. ve 1.01 1.02 1.03 patchı yukleyin. dlc yi yükleyin.türkçe yamayı yukleyin

dikkat edin türkçe yamayı kurulum esnasında tam ortalarda "türkçe yama kurulmuştur" diye bi uyarı penceresi geliyorsa yama kurulmamış demektir. yani o pencerenin hiç gelmemesi lazım.

gene yapamayan arkadaş olursa bana özel mesaj atabilirler
bunu denedinmi

vlkn1907

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
296
0
brotherhood var ama o kurulu değil flaş bellek ile direk kurulumu bilgisayara atmıştım oda d diskinde c değil şimdi brotherhood u bitirdim merak ediyorum sonunu sonuna kadar gitmek istiyorum belki 20-25 kere kurup kaldırmışımdır :( :( :( :( :(

blazer87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2013
943
0
İstanbul
brotherhood var ama o kurulu değil flaş bellek ile direk kurulumu bilgisayara atmıştım oda d diskinde c değil şimdi brotherhood u bitirdim merak ediyorum sonunu sonuna kadar gitmek istiyorum belki 20-25 kere kurup kaldırmışımdır :( :( :( :( :(

sonunda buldum bu konudaki her şeyi eksiksiz takip edersen çözersin büyük ihtimal bende aynı hatayı almıştım bu konuyu eksiksiz takip et

vlkn1907

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
296
0
dostum ama bak bnde vınn olduğu için ayriyetten cafeden indirdim patchları oyunu kurduktan sonra kendim manuel yükledim patchları dikkatini çekerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.