Astral Yaptım 1 dk

MrMerdo

Katılımcı Üye
31 May 2010
824
0
Balıkesir/Ed
Uykuda kendimi uçarken gördüm bedenimi görmedimm iyiki görmemişim gezdim evi sonra banyoya gitmeyi denedim banyoya girince seyahat bitti

MrMerdo

Katılımcı Üye
31 May 2010
824
0
Balıkesir/Ed
Uzun zamandır ilgileniyorum bi tehlikesi yok sadece dün çıktım tam tuvalete girilirmi diye gittim girine bitti seyahat

AmIX

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
892
0
şşş format
Ben küçükken hep susuyordum ama karaböceklerden korktuğum için su içmeye gidemiyordum. Bu işi araştıran profosörlere göre susuz kalınca bedenin dışarı çıkma isteği geliyormuş. Ben çocukluğumda hep bilmeden çıkıyordum astral seyahat'e yani prof.ların 2014 de bulduğu çıkış taktiğini ben çoktandır bilmeden yapıyordum.Kalktığımda su içiyordum sonra ise acaba ben su içtim mi diye kendime soruyordum yani astral seyahat olduğunu bilmediğimden içip içmediğimi karıştırıyordum.Ve her astral seyahate çıktığımda çok iyi hatırlarım annem televizyon izliyordu kalktığımda da annem aynı şekil televizyon izliyordu , mesela abimi bi ara ayakkabısın giyerken gördüm kalktığımda abim ekmek almaya gidiyordu.

Son düzenleme:

StarsScream

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
957
0
sudo su:~#
Bilinçaltınızın size komik oyunları siz görmek istediğinizi görüyorsunuz yaşamak istediğinizi yaşıyorsunuz ne diyelim o zaman iyi seyahatler.

MrMerdo

Katılımcı Üye
31 May 2010
824
0
Balıkesir/Ed
Gelişince astralde dünyayı gezecem 51 bölgenin yanına gidicem bakalım görüceklermi tehlikeli ama

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Dostum bunlar bilinçaltı astral seyahatin teknikleri var öncelikle evi gezmen vs olabilir fakat astral seyahatte ki asıl olay o ruhun bedenden ayrıldığını ve yattığın yeri kendini görmeni sağlar bedenini görmen gerek

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Bu dediğin banada oldu.Farkında olmadan yaptım bunu.Evde uçuyordum kendimi göremiyordum salona girdiğimde bitti.

MrMerdo

Katılımcı Üye
31 May 2010
824
0
Balıkesir/Ed
Bütün teknikleri denedim ne kadar varsa artı gizli ilimler ile parapsikoliyle yıllardır ilgileniyorum astrale çıkmam normal

THUmut

Üye
4 Tem 2015
66
6
Astral Seyehat gerçek çok araştırmıştım zamanında ama beceremedim , ilk defa yapıyosun sanırım Evden dışarı çıkmamaya özen göster yoksa birdaha bedenine giremeyeceğini okumuştum biyerde önce evde sonra kapının oralarda sonra mahalle falan filan yavaş yavaş açılıyorsun.

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
astral-seyahat-otobus-003jpg-728x728.jpg

MrMerdo

Katılımcı Üye
31 May 2010
824
0
Balıkesir/Ed
Astral Seyehat gerçek çok araştırmıştım zamanında ama beceremedim , ilk defa yapıyosun sanırım Evden dışarı çıkmamaya özen göster yoksa birdaha bedenine giremeyeceğini okumuştum biyerde önce evde sonra kapının oralarda sonra mahalle falan filan yavaş yavaş açılıyorsun.

Bende beceremiyordum ama son zamanlarda daha başarılı oluyorum geçende odada gördüm 1 sn di birde dün oldu iyi bir astral seyyah olacam her yere gidecem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.