astrale çıkmak için esma

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Olabilir ancak inançlı olmanız gerekiyor galiba birde bu konu doğrumudur sizce? Eğer doğruysa yaparım ancak yapamazsam boşuna yapmış olurum. ????

Son düzenleme:

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
kardeşim hangi ayette yazıyor her internette gördüğünüze inanmayın. ayeti söyleyin bakalım öyle inanalım.

izcafer

Katılımcı Üye
11 Tem 2009
437
0
33
Asgardia
hocam senin mantığına göre 1 ayda bu söylediklerini uygulayıp aşşağıdakileri yapabilmemiz bence olamıyacak birşey 4.madde hariç gerisi bu kadar kolay yani 1 ay sadece okumakla olucak şeyler değil.
1- eşyaları hareket ettirme ( söylediklerini okuyarak doğa üstü güç elde etmek oluyor ve ülkemizde baya fazla din alimi vs var hiç söyleyen olduğunu hatırlamıyorum )

2- düşünce okuma ( bunun çeşitli teknikleri olduğunu biliyorum ama sadece1 ay boyunca okuyarak sanmıyorum )

3- teleport ( bu madde imkansız bence.eğerki böyle birşey olsa ileri gelen din adamları neler yapardı )

4- astral seyahat ( din ile alakalı birşeyler yapılmadanda uygulanabilen bir olay )

plugass

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
369
0
Manisa
Ha :D şimdi anladım bize esma adında bir kız arkadaş ayarlıyorsun :)
Adamın dibisin moruk ;)
Helal sana be!
Sarışın olsun ona göre haa

bucuk3333

Katılımcı Üye
26 Haz 2014
671
0
Teleport felan ne hocam Allah aşkına inanmayın şöyle şeylere oyunmu oynuyoruz.

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
Gözlerimizi kapattık yattık çıktıgımızı düşünüyoruz sonra gözümüzü açıyormuyuz?

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
Kardeşim bunlar uydurma ve şirktir.Bunlardan derhal uzak durmanı tavsiye ediyorum Rabbimizin isimlerini ayetlerini şu kadar sayıda şu kadar okuyun şu olur diyerek bu tür uygulamalar adı altında kitap oluşturup satıyorlar bunlarda oralardan alıntı bu Allah ile pazarlık etmek ona ortak koşmak haşa ona emretmektir ben bu kadar esmayı okudum sen bana asral seyahati ver demektir ona amaç ona şart koşmaktır kesinlikle uygulamayınız 124 bin Peygamberin ortak noktası zikirlerin en büyüğü en efdali Tevhide gelin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.