Asus Ekran kartı sorunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esmer_40

Yeni üye
15 Tem 2009
17
0
Arkadaşlar ben asus k52jc marka bi laptopa sahibim.pc de 2 tane ekran kartı bulunuyor.biri intel hd diğeri nvidia geforce 310m.optimus teknolojisi oldugu için oyunların dışında nvidia ekran kartına gecmiyor tasarruf olsun die.fakat bnm pc oyunlardada geforce ekran kartınınu görmüyor.cogu kişidede aynı sorun mevcut.biosu güncelledim ne yaptıysam olmadı.en düşük sistem isteyen oyunlarda bile kasma var.doru düzgün oyun oynayamıorum.biLgisi olan arkadaşlar yardım ltfen

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Tam olarak hatirliyamiyorum ama ayni sorunla karşilaşmiştim birisi onboard sistemi gösteriyor diğeride sanırım pc de takili olan ekran kartını onboard sistemi laptoplarda varmi yokmu tam olarak hatirlamiyorum ama normal kasalar için konuşuyorum on boardı devre dişi birak ve ekran soketini on board kısmına değilde ekran kartı kısmına tak kolay gelsin ;;)

Cnyylmz

Uzman üye
29 Ara 2010
2,000
0
Warez...
Arkadaşlar ben asus k52jc marka bi laptopa sahibim.pc de 2 tane ekran kartı bulunuyor.biri intel hd diğeri nvidia geforce 310m.optimus teknolojisi oldugu için oyunların dışında nvidia ekran kartına gecmiyor tasarruf olsun die.fakat bnm pc oyunlardada geforce ekran kartınınu görmüyor.cogu kişidede aynı sorun mevcut.biosu güncelledim ne yaptıysam olmadı.en düşük sistem isteyen oyunlarda bile kasma var.doru düzgün oyun oynayamıorum.biLgisi olan arkadaşlar yardım ltfen

O Sorunun Çözümünü Asus bile Bilmiyor Maalesef. Aynı Makineden Arkadaşım Aldı, 1 Ayda Bir Servise Gönderiyor. Bir şeyler Yapıp Gönderiyorlar, Çocuk bir zaman kullanıyor yine başlıyor Sorun. Cihaz 1 Yıl İçerisinde 6-7 Defa Gitti Servise, Sırf Driver bile Güncelleştirmiyordu yine başlar diye. Asus Optimus Teknolojisini Yapamadı, Diğer Markaların Optimus Teknolojili Cihazlarında bu sorun yok. O Model Asus Aldıysanız Satıp Elden Çıkaracaksınız, Şahsen Ben Bu Saatten Sonra Optimus Teknolojili Markası Ne Olursa Olsun Hiçbir Cihaza Yanaşmam. Sizin K52JC Modelli Cihazın Mağdurlarının Oluşturduğu Site bile var, Durum o kadar ciddi. Asus' un Optimus Sorunlu Cihazları Toplatması Lazımdı, Yapmadı. Biliyor ki Toplatsam Karizma yerle bir Olacak, Çok Şerefsizler ...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.