atatürk hakkında bir yazı

|€€E|

Katılımcı Üye
7 Kas 2008
661
0
Giresu Tirebolu
hakaret.png

arkadaşlar burada ne yazıyor benim ingikizcemi aşıyo daha öğrenciyim de:D

bana resimden kötü bir şey gibi geldi

Mustafa Kemal Atatürk - Wikipedia, the free encyclopedia sayfasında

alperen_alp

Yeni üye
8 Şub 2009
38
0
ya ben kendime göre tercüme ettim kardeş işte yazıyorum.
Mustafa kemal'in tek parti dönemini resmeden politik bir eleştiri.RPP(Cumhuriyet Halk Partisi)lideri Mustafa Kemal Parti adaylarını Parlemento üyeliği için seçiyor ( burda resmedilen de bu ayrıca Mustafa Kemalin Kolunda Halk fıkrası resimdeki binada ise millet meclisi yazıyor)Tek parti devletinde üyeler sadece tek bir partinin RPP(cumhuriyet halk fıkrası) listesine katılmak durumundaydılar.

Kardeş benim çevirim bu burda çok büyük bir hakaret yok ama bence karikatür çok saygısız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.