ATATÜRK Hakkında Herşey

oguzmanav

Uzman üye
17 May 2009
1,195
0
TÜRKİYENİN HERYERİ
atam.png

paylaşım güzel teşk ederim

eLz_23

Yeni üye
15 Haz 2009
6
0
bütün dünyanın örnek aldıgı bi ulu önderin bizim başımızda olması gruru verici bişeyy atatürkü babam yurdum vatanım topragım bayrağım kadar çok seviyorumm...onun borcu ödenmez şuan böyle bu kadar rahat yaşıyorsak tüm bunları ona borçluyuzz...keşke şimdide hayatta olasada şu türkiyenin düştüğü durumu düzeltseee...

mok

Yeni üye
11 Kas 2008
2
0
ijgkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkiii

:D çok seviyorum böyle saçmalayan arkadaşları bayılıyorum onlara
stres topum oluyor bu türler genelde benim :D
banlandı arkadaşımız :D
süresiz iki mesajı var ve ikiside bu tarzda
denemek isteyen varsa bir benzerini ben buralardayım beklerim :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.