~~~Avatar resmi yapma?~~~~

master1ios

Katılımcı Üye
2 Nis 2016
587
0
Kastamonu
Evet arkadaşlar ben girafik yani şekili profil resmi yapa biliyorum yanlız şöyle bir sorun var çok kötü oluyor yardım edelilen varsa ne ile yapayım tavsiye veya bir hazır yapa bilirmi acil lazım

WINLUHACK

Üye
11 Ara 2015
77
0
ANTALYA
kardeşim android üzerinden *** artı pc üzerinden resim icin photoshop cs6 ve avatarın boyutu için ise photozoom 6 ama hazır resim varsa photozoom 6 ile hızlıca küçültüp yapabilirsin

master1ios

Katılımcı Üye
2 Nis 2016
587
0
Kastamonu
master1ios tam ortabına güzel grafik olarak arka pilan tht yapdınız gibi mavi rek tonunda master1ios yazısı oranın ortabına dek gelecek şekilde yagılarımla master1ios eyer yaparsanız bana yardım ederseniz kalıcı profil fotom yapacağım saygılarımla master1ios

EmreClone

Kıdemli Üye
6 Tem 2015
2,873
20
Vaşingtın
7vmBXr.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.