AVEA Hattımda Bu Numara Kullanılmamaktadır Diyor Yardım !!!

qantep

Üye
23 Haz 2015
78
0
Gaziantep
Merhaba beyler,

Avea hattıma 2-3 aydır lira yüklemiyorum. Ancak son kullanım ocak 2016ydı. Bu sebepten dolayı kapanacağını düşünmüyorum. Hattımın böyle olma sebebi nedir ? Başka avealı arkadaşlarımada olmuş. Onlarınki 7-8 civarı sürmüş düzelmiş. Benimkisi düzelmedi. Ne yediden başlatınca nede, uçak moduna alınca, Menüye Avea SimServis uygulaması geliyor,

Ağ operatörü seç dediğimde, Ağları tararken hata diyor yardım edin.

qantep

Üye
23 Haz 2015
78
0
Gaziantep
Hocam yaklaşık 1 yıldır aveada çalışıyorum 3 ay boyunca tl yuklemezsen devlet vergini odemedigin için kapatıyor açmak istiyo musun hattı

Kardeşimin hattı 6 ay oldu :) Vergi kesmiyor benden. Aradım temsilciyi 7/24 acık.

. Bugün teknik faturasız hatlar üzerinde bi çalışma varmış ara ara kesinti yaşanabilirmiş. Yanımda kardeşimin telefonu var evde unutmus dakikada 5 kere gidip geliyor. Şansa aradığımda gitmedi.

Sebebini sordugumda, illegal yollardan internet erişimlerin tespiti dedi.

xtanblue

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
801
0
NEREYE
Kardeş avea bayilerinde bi çalışma Var doğru saat 6 dan sonra hiç kontör uukleyemedik ama bu hatları etkilemez ve illegal yollar ise hattı açmak için belli bi cezaya tabi tutulursun numaranın 0 dahil ilk 4 hanesini söylermidin

qantep

Üye
23 Haz 2015
78
0
Gaziantep
0553 . Ben illegal olarak kullanmıyorum. Girer girmez beni arayanlar ulaşamıyor dediğimde, Sizi arayanlar bu numara kullanılmamaktadır uyarısı alır dedi, Sadece faturasız hatlar üzerinde, yapılan bi optimizasyon çalışması , ara ara telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekebilir, Tüm avea faturasız kullanıcıları için geçerli olduğunu söyledi.

Ayrıyetten, 8 farklı aradasımdada aynı sıkıntı var.

Yanımda kardeşimin telefonu var. Androidi almış nokia burda, nokiada, ekran gidip gidip geliyor. Şebeke gidiyor dakikada 6-7 kere.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.