Avira yakalıyor

erdmarsln

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
308
0
Ankara
Öyle kafama göre mail gönderme programı yazıyordum ancak eklenti ekleme kodunu avira spygen virüsü olarak algılıyor.Tek satırlık bir kod kaldırdığım zaman sıkıntı yok ama eklentide koymak istiyorum programı c# ile yazıyorum

kod bu message.Attachments.Add(new Attachment(yol));

bu kodun bir alternatifi varmıdır yada virüs programının yakalayamıyacağı şekili

erdmarsln

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
308
0
Ankara
işin ilginç yani 3-4 ay önce aynı bilgisayar aynı program aynı kod aynı virüs programıyla yaptığım programı yapıyorum kodlarını yanlışlıkla sildim sadece exe si kaldı elimde exe den kodları aldım ama bu sefer de avira çıktı

counterci1961

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
2,547
1
Öyle kafama göre mail gönderme programı yazıyordum ancak eklenti ekleme kodunu avira spygen virüsü olarak algılıyor.Tek satırlık bir kod kaldırdığım zaman sıkıntı yok ama eklentide koymak istiyorum programı c# ile yazıyorum

kod bu message.Attachments.Add(new Attachment(yol));

bu kodun bir alternatifi varmıdır yada virüs programının yakalayamıyacağı şekili

Bu mail gönderme programı SM içinse daha iyi bi yöntemim var anti algılamayan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.