Avustralya'da var neden biz de olmasın. Bilim ve Teknoloji de geri kalmayalım

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Herkese merhaba,
Bilmiyorum belki demin siz de görmüşsünüz bir haber okudum forumda Avustralya'da Kodlama Dersi İlköğretim Müfredatına Girdi

Ve kendi kendime dedim ki bizim neyimiz eksik Amerikanlardan, Ruslardan, Avustralyalılardan, Almanlardan; biz neden bilim ve teknoloji de gelişemeyelim, sürekli yerimizde sayalım.
Eğer bilim ve teknoloji de gelişmek, Türkiye'yi geliştirmek, bir farkındalık yaratmakta benimle hem fikirseniz buradan imza kampanyasına kayıt olup, sesimizi duyurabiliriz.
İyi forumlar dilerim.

Neden kod yazmayı öğrenmeliyiz ?

Yazılım, kod yazmak, insanların bakış açısını değiştiren, hayatını programa sokan bir eylemdir. Yazılım sadece bilgisayarda değil günlük hayatımızda da etkilidir. Önemli olan mantık yürütmek ve algoritma olduğu için bunu hayatın her alanına uygulamak mümkündür.

Yazılım, ilkokul çağından itibaren genç nesillere öğretilirse, gelecek nesiller teknolojiyi daha verimli kullanacak ve düzenli hayatı olan, başarıyı yakalamış bireylerin sayısı daha fazla olacaktır.

http://chn.ge/1KBLZPV

Diğer bir imza kampanyası : http://chn.ge/1Mwi64e

Son düzenleme:

PCKiller

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
992
0
Ötüken
Bazı boş kafalılar bilgisayarın kötü bir şey olduğunu düşündüğü için
Böyle adamlar kaldıkça hiç bir zaman oluşmaz.

furkanokby

Katılımcı Üye
29 Haz 2015
612
0
Bazı boş kafalılar bilgisayarın kötü bir şey olduğunu düşündüğü için
Böyle adamlar kaldıkça hiç bir zaman oluşmaz.

Haklısın 2 3 tane kendini birşey zanneden çıkıp bilgisayar çocukların beynini yıkıyor almayın etmeyin diyor fakat hiçbiri daha eline mouse versen ne yapacaklarını bilmez

seker156

Üye
22 Eki 2011
185
0
Abi imza kampanyasi guzel olmus ama o dersi verecek ogretmen lazim :( kaliteli ogretmenimiz var mi bilmiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.