Aws Amazon PARAM VAR AMA HATA VERDİ !

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Merhaba Siz Kartınıza 5 TL Yüklediniz Ve VPS 1 Dolar Anladığım Kadarıyla Peki İşlem Ücreti VB Fazladan Kesiyor Olabilir mi Eğer Öyle Değilse Bu Forumda Gonzale's Var Ondan Yardım Alabilirsin Elbet Bilgisi Vardır Diye Düşünüyorum

20 Ağu 2016
123
1
THT
yEbErn.png

QabaOj.png

MAİLDE HESABINIZ ASKIYA ALINDI DEDİ ONDAN ŞİFRE YANLIŞ DİYİYO OLABILIR..

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,806
376
85
u bilmiyorum maalesef
gonzales abi şifreyi değiştirdim tekrar aynı hatayı aldım dediğim gibi mailde askıya alındı hesabınız yazıyordu tekrar hesap kursam böyle olma ihtimali varmı bide para çekmişmidir..

Para çekme olayı sizde niye böyle oldu anlamıyorum.
Ben normal Garanti Bankası kartım ile 10 dakika içerisinde kayıt oldum.
Telefon ile de onaylamak için sizi aradılar mı ?

20 Ağu 2016
123
1
THT
telefon onayı olduktan sonra hesaba giriş yapılabiliyor zaten sorunsuz bir şekilde.
Vardır bir terslik illa ki.

acaba ininal para çekme gibi şeyleri kapamış olabilirmi banka onay vermiyorda olabilir yazıyor mailde :8
Kod:
Birden AWS hizmetler için kaydolduysanız *, 1,00 $ yetkilendirme her hizmet için yapılabilir. Bankanız Önce onaya onaylamak ve bunların güvenlik politikasına bağlı müteakip olanları düşebilir. 

* Bazı bankalar internet işlemlerine ilişkin kısıtlamalar vardır. Onların böyle bir kısıtlama olup olmadığını görmek için kredi kartı şirketi ile kontrol etmek isteyebilir.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.