Aydınlatın beni

lascostee

Üye
12 Nis 2014
58
0
Merhaba arkadaşlar
Konuyu uzatmıyacam gecen ay kuzenimin hiv kaptığını öğrendim cok sevdiģim biri ben 18 yaşındayım. hic ilişkiye girmedim ama kuzenimle bir hafta aynı evde yaşadık sizce bana bulaşma ihtimali var mı ? netten araştırtım benim takıntılarım hiv fobisi olarak görünüyor ama kafayı yedim

AshlynBrooke

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
296
0
Paris
Merhaba arkadaşlar
Konuyu uzatmıyacam gecen ay kuzenimin hiv kaptığını öğrendim cok sevdiģim biri ben 18 yaşındayım. hic ilişkiye girmedim ama kuzenimle bir hafta aynı evde yaşadık sizce bana bulaşma ihtimali var mı ? netten araştırtım benim takıntılarım hiv fobisi olarak görünüyor ama kafayı yedim

Hıv Virüsü sadece cinsel yol ile bulaşır. Ağzından ekmek alıp yesen bile bulaşmaz o lanet virüs. Rahat ol sen.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,869
HIV virüsü kan/organ transferi , anneden bebeğe ve cinsel ilişki yoluyla bulaşır sadece dostum.

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
mesela aynı jiletle sakal traşı olduysan ve o tras olurken kestiyse sende kestiysen bulaşır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.