Ayrıldığım kız arkadasıma yazdıgım şiir

occibital

Katılımcı Üye
10 Şub 2011
759
3
itiraf ediyorum, yoklugunla sabahın güneşide gitti sevgilim
artık aydınlık yok, gülüşünle aydınlanan kalbim, şimdi karanlıktan buz tutar olmuş...
bedenim soğuk, ama içim nasıl yanıyor bir bilsen, ah bir bilsen nasıl acıyor ellerim...
itiraf ediyorum, seni ilk kez gördüğüm gibi, resimlerine bakarken halen titriyor yüreğim..
engel olamıyorum, kokun halen siniyorken içime, yanında nefes almayı özlüyor bedenim..
itiraf ediyorum, gözlerin mutlu bir rüyaydı, hep unuturdum uyanmayı gözlerine dalınca..
ve ellerin sevgilim.. sıratta yolunu kaybetmiş bir günahkarın kanatlarıydı benim için,
tutunca dünyayı unutup mutlu bir hayata uçururdu, güldürürdü masumca yüzümü..
ama yoksun şimdi, bıraktın virane bir şehir gibi, terkettin sevgimi..
ama yinede itiraf ediyorum sevgilim
seni hergün umutla atan bir kalbin bedene olan aşkı gbi seveceğim...

white daisies

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
557
0
Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, bu sefer sahiden gittin sen.
İnandırdın ilk defa sevmediğine, ilk defa kabullendim ayrılığı ama olsun iyi ya da kötü herşeyin ilkini senle yaşamakta güzeldi. Severdim o günlerimizi yanındaydım, bazen imkansızım olurdun ama en önemlisi yanımda olmandı. Eğlenirdik, bazen en yakın dostum olurdun bazen sevgiliden öte biri olurdun. Kavgalar ederdik, bazen beni döverdin ama genelde ben döverdim Rahattım yanında, her halimi biliyodun nasılsa aynı evde yaşayan 2 insan gibiydik genelde.
Üzüldüm, üzgünüm, ve bir süre üzülmeye devam edicem.
Çünkü sen keşkelerde kaldın.
Sevmemişsin, sevememişsin beni.
İnan, hiç kızmıyorum sana. Kızamıyorum dersek daha doğru olur aslında.
Çünkü, uzun süredir tatmadığım ve uzun süre bir başkasında tadamayacağım duyguları tattım seninle, seninle ben, biz değilde hani sen ben olarak devam edicez artık.
Hani olur ya, belki denk geliriz birgün bir yerlerde.
İşte o zaman sakın selam vermekten çekinme lütfen. Söz verdim sana, seni hiç rahatsız etmiycem..
Hee birde unutmadan,
Dilediğin gibi kendime iyi bakıcam hep tam birşey diyecek gibi oluyosun sonra kendine iyi bak diyosun ya ama sırf sen dedin diye bakmak için elimden geleni yapıcam diyelim, zaten bakmasamda pek bir önemi olcağını sanmıyorum senin için.
Nasılsa sende herkes gibi formalite icabı söylemiştin.
Keşke, keşke formalite icabı seni seviyorum deseydin.
İnan bana o zaman çok iyi bakardım kendime.
Ya da bakmıycam lan sen yoksun ben kendime iyi bakmıycam belki hasta olurum ölürüm yanıma öyle gelirsin işte ne güzel olur, bana zamanında söylediğin kötü laflarıda hatırlayıp "nasıl derim ben ona bunları ?" dersin, hem o zaman ağlıycağın bir omuzda olmaz yanında.
Beni burda yüz üstü bırakıp gidiyo musun ? Beni kim sevicek ? Senin gibi kim sarılcak ? İnsan o güzellikleri bir kişiyle yaşar bende senle yaşadım bir başkası nasıl olucak ?
Beni unutma.
Bana hep gel ben seni hep beklerim beni araman mesaj atman yeter beni özle hep beni düşün, senin elini birdaha hiç bırakmamacasına sıktığımı hatırla, hep hatırlaki hiç çıkmıyım aklından.

Şimdi sende kendine iyi bak..

occibital

Katılımcı Üye
10 Şub 2011
759
3
biliyorum benim sana baktığım gibi bakamassın kendine
kim sevebilir yada benim gibi önem verebilir ki sana
arama boşuna bulamassın çünki sen var olanıda kaybettin
kendine iyi bak lafına sığdırabilecek kadar sıradandı hislerin
yada satırlarca yazıpta sildiğin kelimeler kadar aciz...
şimdi ne bekliyorsun ki benden....
üzüleyim mi yoklugunda, acıdan kıvranıpta öleyim mi..
merak etme..
ben defalarca öldüm aslında, her hayalin geldiğinde aklıma, bir kezda tattım o duyguyu
ama sen nerden bileceksin...
deymezsin masumca duygulara ..
bilmezsin, o masum sıradan duyguların nasılda anlamı derin olduğunu aslında
gidişin bile senin gibi sıradan sevgilim...

Son düzenleme:

white daisies

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
557
0
Şimdi git; bir albüm dolusu fotoğraf yükle. Gülüşünü göster fotoğraflarında. Görenler, yalandan gülüşüne bakarak mutlu sansın seni. Yer bildirimleri ekle bol bol. Cafelerde gez; ya da istiyorsan hiç çıkma oralardan. Sohbetten selam ver herkese, yada soru sorulacak o siteyi at profiline. Sonrada o sorulara cevap ver. Nasıl ayrıldığımızı anlat övünerek.

Şarkı paylaş, iç acıtıcı durumlar yaz. Bana laf sok hadi; tek suçlusu benmişim gibi davran. Sanki sen bu ilişki için, sen elinden gelen her şeyi yapmışsın da , ben senin değerini bilememişim gibi haklı çıkar kendini. Çık geç saatlerde dışarı; hatta istiyorsan eve bile gelme. Kal arkadaşlarında.

Elbiselerine dikkat etme, alkol iç, geç uyu, işe geç kal. Benim kızdığım, ve sana engel olduğum herşeyi inadına yap. Çünkü ben yokum artık.

Yokum; ve sende bunun bilinci ile;

Başka birisiyle konuş. Başka birisine kaptır gönlünü. Sev onuda. Buluşun hatta. Sonrada mutlu olun. Profil'de ilişki durumu yapın. Birde ortak fotoğraf çekilin, şöyle albümü bol fotoğraflardan olanlardan. Yorum atsınlar ilişki durumunuza. Fotoğraflarınıza çok yakışıyorsunuz desinler.

Sen, bunların aynısını daha önce bizde görmemiş gibi davran. Teşekkür et; çok mutlu olacağından bahset. Ve çok mutlu ol. (bizi, sakın merak etme)

Neyse mutlu bir sonla bitmiyor her şey. Bu yazı da öyle bitmez sanırım.
Çünkü, içinde sen varsın.
İzlerken seni sevdiğimi ilk söylediğim film başlayacak birazdan.
Ve ben daha sigara içerek seni unutmaya çalışacağım..

occibital

Katılımcı Üye
10 Şub 2011
759
3
ve resimlerini sigramla beraber yakıcam sevgilim
dumanıyla beraber rüzgara teslim edeceğim hayalimdeki seni
bırakıcaksın, usulca çıkıp gidiceksin seni delice seven yüreğimden
adının yazdığı yeri kesip atıcam, belkide ondan acıyacak kalbim..
sadece bir gölün kenarındaki hayalde geliceksin aklıma
senerlerce unutupta son anda dilimin ucuna gelen kelimeler gibi
anlamsız olucaksın, hiç bir anlamın olmayacak bende
ve işte o zaman sevgiilim
hislerimde olmadıgın gibi artık kalbimdede olmayacaksın...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.