Back Track 5 Sorunu

Barkod*

Üye
13 Ağu 2012
177
0
Arkadaşlar back track 5 r3 linux işletim sisteminde böyle bir hata alıyorum
facebook du tht forumuydu bu tür sitelere giremiyorum ? :RpS_confused: :RpS_confused: :RpS_confused: :RpS_confused: :RpS_confused: :RpS_confused: :RpS_confused:

s1uqq.png
[/url][/IMG]

HAT3M

Katılımcı Üye
19 May 2013
312
0
regedit
ilk kurduğunda mı böyle hata ile karsılastın yoksa daha önce kullanıyordun sonramo böyle oldu hdd veya sanal diskte kurduysan boyutlarına bak. eğer baska diske kurduysan ve linuxta yedeklerini aldıktan sonra diski biçimlendir tekrar kurmanı tavsiye ederim.

Barkod*

Üye
13 Ağu 2012
177
0
ilk kurduğunda mı böyle hata ile karsılastın yoksa daha önce kullanıyordun sonramo böyle oldu hdd veya sanal diskte kurduysan boyutlarına bak. eğer baska diske kurduysan ve linuxta yedeklerini aldıktan sonra diski biçimlendir tekrar kurmanı tavsiye ederim.

Kardes linuxtaki yedekleri nasıl alıcam ?
bide diski biçimlendirme işlemi nasıl olucak ?

daha önceden kullanıyodum böyle bir hata aldım ?

HAT3M

Katılımcı Üye
19 May 2013
312
0
regedit
yedekten kastım indirdiğin dosyalar olabilir hack vs. yaparken .py .pl uzantılı dosyalar indirdiysen at bir usb ye kalsın. makinada windows kuruluysa bilgisayarım sağ tıkla yönet de disk yöneticisini aç burada backtrack 'in kurulu olduğu diski sec sonra bölümü sil tıkla sonra yeni birim de devam et. zaten bakınca anlarsın nasıl olduğunu.

bende 640 lık windows disk var . 2 tane 80 lik disk var kali ve backtrack kurulu ben böyle siliyordum komple sorun cıkmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.