BackTrack 5 Wifi Kartını Okutamayanlar Buraya %100

mhmtonur

Üye
14 Mar 2013
145
0
Antalya
Önce Windowsa Wifi Kartımızı Tanıtıyoruz Windowsa Tanıttıktan Sonra Bu Kodu İnternet Bağlantınız Varken Kodu Çalıstır --->apt-get install b43-fwcutter firmware-b43-installer<----Uygun Driverleri Yükleyecek Sonrasında Sistemi Consol Kısmından (Halt (Bu Çok Önemli Ayarları İşleyerek Kapatmadır)) Yazarak Kapat Ve Tekrar Çalıstırıp ( airmon -ng ) Yazıp Cipseti Görüp Görmediğini Kontrol Edebilirsiniz Emeğe Saygı :) %100 Denenmiştir...

F a k a t

Eger Görüyor fakat İşlem Yaparken Görmüyorsa Bununla İlgili Bildiğim Tek Sorun 32 Bitlerde Yasanıyor 64 Bit Kurup Tekrar dediklerimi Yaptıktan Sonra Yüksek İhtimal Çalışıcak Aksi Durumda Msjlarınızı Bekliyorum Elimden Geldiğince Yardımcı Olmaya Çalışacağım...

Emeğe Saygı Teşekkürü Çok Görmeyiniz .... ;)

eksen021

Katılımcı Üye
3 Ağu 2008
616
0
Dostum emeğine sağlık
Yapamadım biraz daha ayrıntılı anlatabilir misin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.