BackTrack Eğitim Seti Ve Neler Neler Tek Link

mhmtonur

Üye
14 Mar 2013
145
0
Antalya
Link : Backtrack 5 Egitim Seti Turkce Madturk (1.1*Gb) Download

Link Üzerinde Ulaşabileceğiniz Diğer Eğitimler Sırasıyla Şöyle ;

1-Teknik Servis Seti
2-BackTrack Eğitim Seti
3-Donanım Eğitim Seti
4-Java Eğitim Seti
5-PC Donanım Rehberi
6-Dreameaver Eğitim Seti (Not: Kısa Kapsamlı :) )
7-PSC5 Eğitim Seti
8-Photoshop Görsel Eğitim Seti

9-En İyiside :) Kpss Eğitim Seti
10-FL Studio Eğitim Seti
11-Office 2007 Eğitim Seti
12-Power Point Eğitim Seti

Özel Ve Çok Kapsamlı Bir Paylaşım Olduğuna İnanıyorum Dahası İçin Ve Aklınızdakiler İçin Verdiğim Yeri Karman Çurman Edin Hepsi Sizin İçin :) İnşallah İşinize Yarar

DipNot : Haaa Unutmadan Linke Girip Hani Be Digerleri Demeyin Sayfayı Aşağıya İndirin Ve Hazineye Şahit Olun (Niye Dedim Siz Salakmısınız Haşa Emin ki Gelck Böyle Bi Soru Nolur Nolmaz ;) )
2. Ben Bunu 1 Sene Önce Kullandım Arşivimdn Cıkardım Linklerde Problem Yaşayanlar Dosya Adını Tam Yazarak Googlede Aynısını Bulabilir Bilginize

Ulaşmak İsteyenler İçin Ben :) : fb.com/MhmtOnurBzkrt

Teşekkürü Çok Görmeyiniz...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.