backtrack-kalii linux-Mint(GNU/Linux) Soru-Cevap Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

j3ozo

Yeni üye
29 Ağu 2009
1
0
merhaba arkadaşlar ben 1 haftadır kali linux ile uğraşıyorum ama bir türlü monitor moduna alamadm yardim edermisiniz sevinirim WIFI adaptor asus n10 linux destekli. normalde airmon-ng start wlan0 yapınca sadece wlan0 unkonw r8712u (monitor mode enebled) youtube butun videolara baktim ama olmadi yardım edecek arkş. şimdiden çok tşk. ederim...

murat5136

Katılımcı Üye
30 Ocak 2015
616
0
kardes wifi hacket nasıl yapılır wıdeo atarmısının bıde bu uygulama ile neler yapabılırım

asksi47

Yeni üye
26 Mar 2015
2
0
sa bnm size bir sorum olacak cevaplarsanız çok memnum olrurum. backtracak live cd olarak kulllanıyorum. herşey tmam sorun yok fakat kırmaya çalıştırğım wifi şöyle bir hata veriyor warning detected ap rate 60 minutes bu neden kaynaklı olabilir yardımcı olursanız çok memnun kalırım şimdiden tşkler...

runo123

Yeni üye
6 Ara 2007
20
0
Kalii linux yüklerken detect and mount cd rom bölümünde sorun yaşıyorum bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

|SE|HiperActive

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
687
0
UsingSystem;
Ben Kali Linux Sanal Pc Olarak Kullanmak İstedim Fakat Birtürlü Yapamadım Hatta Ona Ayırdığım Hardiskin Kısmına Kurulmayıp Diğer Tüm Dosyaları Sildi Tek Kendi İşletim Sistemini Kurdu Ama Bilgisayar Açıldığında Siyah Ekran Gelip Öyle Kalıyordu Bunun Nedeni Nedir ?

antihasan

Yeni üye
17 Nis 2015
49
0
kali linux daha iyi

slm arkadaşlar ben bt5r3 kulanıyorum ancak software center yüklenmiyor neden olabilir :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ysntk67

Üye
23 Mar 2015
199
0
Merhaba arkadaşlar;
Linux hakkında eğitim aldım-alıyorum-çalışıyorum, sıkıntı yaşadığınız noktaları konu altından belirtiniz, bende bilgim dahilinde size yardımcı olayım.

Edit by 'Black-VR 7 ;

Merhaba arkadaşlar;

Se-ZeR komutanımızın yoğunlundan dolayı kendisi konu ile ilgilenemiyor kendisinden izin alarak bilgim dahilinde sorunlarınıza çözüm bulacağım.İyi forumlar dilerim.

Kali Linux 1.1.0 Kuracağım W.8.1 in yanına. Sanal makinaylami kurmalıyım ve sanal makinenin türü ve sürümü ne olmalı

CrossfiederTR

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
922
0
Bildiğim kadarıyda sanal makina üzerinde kurulumda wifi adaptör gerekli WPA/WPA2 atack için WORTLİST gereklimi

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
btc armitage ögrenmek istiyorum ıpden pc ye sısız torjenımı açıtırabiliyormuşuz o nasıl birşey kolaymıdır acaba

ademjr18

Yeni üye
23 Nis 2015
10
0
Abi ben VMWare Workstation11.0 İle Backtrack 5R3 Kurmayı Deniyorum This Kernel Request x86 64 cpu...... gibi bir hata alıyorum bir forumdan baktım bilgisayarınızda sanallaştırma kapalıdır biostan onu açın diyordu bilgisayarıma yaklaşık 3 ay önce format atıldı ama baya iyi anlayan birisi attı öyle çaylak bi insan değil AKINSOFT ta lisanslı bilmem neymiş herneyse işte biosa normal şekilde f2 bastığımda girmiyor diğer tuşları da denedim bir kere eriştim onda da parola sordu bu this kernel ..... hatasının başka bir çöz<ümü yok mu yardımcı olursan sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.